۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » پاكدشت » عناوین اصلی
  • شناسه : 4253
  • ۲۳ مهر ۱۳۹۳ - ۲۱:۴۰
  • 164 بازدید
  • ارسال توسط :

مراسم تودیع و معارفه شهردار فرون آباد برگزار شد

پاکدشت-ابتکارآنلاین:مراسم تودیع و معارفه شهردار فرون آباد با حضور مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری تهران،  فرماندار و معاونان ،  نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی و دیگر مسوولین شهرستان پاکدشت برگزار شد. مراسم تودیع و معارفه شهردار فرون آباد با حضور تواهن مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری تهران، علیرضا قاسمی فرزاد فرماندار و معاونان ایشان، […]

پاکدشت-ابتکارآنلاین:مراسم تودیع و معارفه شهردار فرون آباد با حضور مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری تهران،  فرماندار و معاونان ،  نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی و دیگر مسوولین شهرستان پاکدشت برگزار شد.

مراسم تودیع و معارفه شهردار فرون آباد با حضور تواهن مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری تهران، علیرضا قاسمی فرزاد فرماندار و معاونان ایشان، فرهاد بشیری نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی، سرهنگ اصغری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج، سرهنگ فرج الهی جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان، مظفری رئیس اداره اطلاعات، علیشپور دادستان، شهرداران شهرهای پاکدشت، شریف آباد و شمشک، روسا و اعضای شوراهای اسلامی شهرهای پاکدشت، شریف آباد، فرون آباد، شمشک و روسای ادارات و نهادهای شهرستان پاکدشت در سالن ۹ دی فرمانداری شهرستان پاکدشت برگزار شد، در مراسم مزبور از زحمات علی بند علیان شهردار سابق فرون آباد تقدیر و مهندس ایرج گودرزی راد به عنوان شهردار جدید این شهر معرفی شد.

احمد آرامی رئیس شورای اسلامی شهر فرون آباد در ابتدای این دیدار ضمن خوش آمدگویی به حاضرین در مراسم با اشاره به نحوه انتخاب ایرج گودرزی راد به عنوان شهردار جدید گفت: ایرج گودرزی راد به اتفاق آرای اعضای شورای اسلامی شهر به عنوان شهردار فرون آباد انتخاب شده است و امید است با اتکال به خداوند منان و در ظل توجهات امام زمان(عج) و مقام معظم رهبری بتواند در کار خود موفق باشد.

وی در ادامه از نبود حریم شهری و طرح هادی شهری بعد از گذشت سه سال از تاسیس شهرداری گفت و بیان داشت: مهمترین دغدغه و برنامه کاری بنده و همکارانم در مجموعه شورای اسلامی شهر پیگیری تصویب طرح هادی شهری است و در اینجا جا دارد از زحمات و تلاش های مجدانه آقای بشیری نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و فرماندار پر تلاش شهرستان نهایت قدردانی و تشکر را داشته باشم.

در ادامه علیرضا قاسمی فرزاد فرماندار شهرستان پاکدشت صمیمیت، همدلی و همکاری را زمینه لازم برای توسعه شهر عنوان کرد و افزود: شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر همگی باید در اجرای اهداف نظام تلاش کنند.

‎وی ضمن تاکید به شهردار جدید فرون آباد در خصوص استفاده از ظرفیت های موجود در شهر اظهار داشت: از آنجائیکه بسیاری از کارهای ارزشمند در حوزه عمران و آبادانی شهر توسط شهرداری انجام می گیرد بنابراین تمام هم و غم شهردار باید اجرای وظیفه خود به نحو احسن باشد تا مشکلات هر چه سریعتر رفع شود.

وی همچنین پیگیری طرح هادی شهری را از مهمترین کارهای در دست اقدام شهردار جدید فرون آباد خواند.

در ادامه فرهاد بشیری نماینده مردم شهرستان پاکدشت در مجلس شورای اسلامی به نقش مهم اعضای شورای اسلامی و شهردار در رفع مشکلات مردم و توسعه و آبادانی شهر اشاره و اظهار کرد: برای تحقق بیشتر اهدف بایستی بیشتر تلاش شود.

وی بر روند سریع اجرای و زمان پروژه ها تاکید کرد و گفت: تسریع پروژه ها موجب رضایتمندی و اعتماد مردم و روند کند آن بالا رفتن اعتبارات و مضرات و خطرات شهر را به دنبال دارد چرا که فرصتی که فراهم می شود فرصت همیشگی و دائم نیست و مسوولان خدمتگزار باید از فرصت فراهم شده استفاده بهینه برای خدمات رسانی بهتر را داشته باشند.

تواهن مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری تهران هم در مراسم تودیع و معارفه شهردار فرون آباد گفت: شورا یک نهاد برخواسته از بطن مردم است.

‎وی ضمن بیان اینکه شوراها علاوه بر اینکه عملکرد شهردار و شهرداری را نظارت دارند باید نیم نگاهی به مسائل شهری نیز داشته باشند، افزود: این نهاد با شناسایی مشکلاتی که در شهر وجود دارد با همکاری متولیان شهری باید این معضلات را برطرف سازند.

‎وی بر لزوم تسریع در ارائه خدمات مطلوب تر به شهروندان تاکید کرد و در پایان خطاب به شوراهای اسلامی شهر فرون آباد گفت: برای آینده این شهر باید برنامه ریزی درستی انجام شود.

در ادامه  ایرج گودرزی راد از اعتماد اعضای شورای شهر به دلیل انتخاب وی تشکر کرد و اظهار داشت: در این دوره اجازه نخواهیم داد کوچکترین سستی در کار ایجاد شود و از کارمندان توانمند شهرداری جهت پیشبرد اهداف استفاده خواهیم کرد.

وی طبیعت مدیریت ها را ناپایدار دانست و اظهار امیدواری کرد: تعامل شورا و شهرداری زمینه توسعه و آبادانی شهر فرون آباد را بیش از پیش فراهم کند.

وی در ادامه اذعان داشت: شهرداری با یک برنامه ریزی هدفمند می تواند در توسعه شهری پیشرفت چشمگیری داشته باشد.

‎ وی همچنین به ظرفیت های موجود در شهر اشاره کرد و اظهارداشت: شهردار باید با تعامل دیگر مسوولان در اجرایی کردن طرح های بزرگ کوشش تا در ارتقاء و پیشرفت شهر موثر واقع شود.

در پایان حکم مسئولیت شهردار جدید فرون آباد توسط رئیس شورای اسلامی شهر فرون آباد قرائت گردید و مهندس ایرج گودرزی راد شهردار جدید فرون آباد حکم مسئولیت خود را از دستان فرماندار شهرستان پاکدشت دریافت کرد.

 

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*