۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » عناوین اصلی
  • شناسه : 1022
  • ۲۴ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۴:۲۳
  • 114 بازدید
  • ارسال توسط :

مراسم کلنگ زنی کلانتری مسکن مهر امام رضا(ع) پاکدشت

پاکدشت- رامین نیوز: فرماندار پاکدشت گفت: امروز نیروی انتظامی نیرویی مقتدر و قوی است و در همه عرصه ها حضور پررنگ دارد. به گزارش خبرنگار رامین نیوز- مراسم کلنگ زنی کلانتری مسکن مهر امام رضا(ع) با حضور فرماندار پاکدشت، نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی، فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران و مسئولین محلی […]

پاکدشت- رامین نیوز: فرماندار پاکدشت گفت: امروز نیروی انتظامی نیرویی مقتدر و قوی است و در همه عرصه ها حضور پررنگ دارد.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز- مراسم کلنگ زنی کلانتری مسکن مهر امام رضا(ع) با حضور فرماندار پاکدشت، نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی، فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران و مسئولین محلی در مسکن مهر امام رضا(ع) برگزارگردید.

دراین مراسم ابتدا فرماندار پاکدشت با اشاره به نقش نیروی انتظامی در تامین آرامش و امنیت در سطح شهرستان از خدمات و زحمات ارزشمند نیروی انتظامی که با روحیه ایثار گری و تلاش های شبانه روزی زمینه ی  آرامش و آسایش مردم را فراهم می کنند، تقدیر و تشکر نمود.

وی تصریح کرد: ماموریتهای گسترده و حساس عوامل انتظامی برای ایجاد فضایی امن و در کمال آرامش برای مردم، در سایه تعامل و همکاریهای عوامل امنیتی و پرسنل انتظامی موجب شده است تا امنیت پایدار برای شهرستان بوجود آید.

قاسمی فرزاد  با اشاره به احداث مسکن مهر در سه نقطه از شهرستان گفت: مسکن مهر امام رضا(ع) با وجود بیش از هشت هزار واحد مسکونی یکی از بزرگترین مسکن های مهر در سطح شهرستان است و احداث ساختمان کلانتری از ضروریات این شهرک است.

 وی با اشاره به افزایش ضریب امنیت در مسکن مهر افزود: استقرار ایستگاه نیروی انتظامی در ماههای گذشته باعث افزایش ضریب امنیت ساکنین شهرک شد هر چند این کار اقدامی موقت بود ولی بسیار تاثیرگذار بود  امروز هم شاهد کلنگ زنی این کلانتری با هدف  خدمات رسانی مناسب به شهروندان این منطقه هستیم و امیدوارم در کوتاهترین زمان ممکن با همت و تلاش جهادی معاونت فنی انتظامی ویژه شرق  ساخته شود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*