۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » عناوین اصلی » ورامين
  • شناسه : 2966
  • ۲۳ تیر ۱۳۹۳ - ۱۱:۲۲
  • 297 بازدید
  • ارسال توسط :

مردم ایران هموراه حامی مردم ستم دیده غزه هستند

ورامین – ابتکار آنلاین : فرماندار ورامین گفت: کسانی که خود پرچم دار دموکراسی و حقوق بشرند درواقع بانیان اصلی ظلم ، فساد و تباهی در کشورهای جهان هستند. به گزارش خبرنگار ابتکار آنلاین – محسن خوانساری فرماندار شهرستان ورامین در خصوص جنایات اسرائیل در غزه گفت: آنچه را در غزه شاهد هستیم نتیجه سکوت […]

ورامین – ابتکار آنلاین : فرماندار ورامین گفت: کسانی که خود پرچم دار دموکراسی و حقوق بشرند درواقع بانیان اصلی ظلم ، فساد و تباهی در کشورهای جهان هستند.

به گزارش خبرنگار ابتکار آنلاین – محسن خوانساری فرماندار شهرستان ورامین در خصوص جنایات اسرائیل در غزه گفت: آنچه را در غزه شاهد هستیم نتیجه سکوت جهانیان در برابر ظلم و ستم است.

وی افزود: گروهک های فاسد تکفیری و داعش با کشتار کودکان و زنان بی پناه در حالی مورد حمایت کشورهای غربی هستند که آمریکا سعی در القاء چهره اسرائیل بعنوان یک کشور ظلم دیده را دارد.

این مسئول گفت: کسانی که خود پرچم دار دموکراسی و حقوق بشرند درواقع بانیان اصلی ظلم ، فساد و تباهی در کشورهای جهان هستند.

فرماندار ورامین ادامه داد: آنچه که باعث شد بعد از ۸ سال جنگ تحمیلی ، دیگر هیچ کشوری جرعت تجاوز به خاک کشورمان نکند وجود فرهنگ شهادت و ایثارگری در مذهب مردم کشورمان بود.

وی افزود: وجود رهبری امام خمینی(ره) در زمان انقلاب و جنگ تحمیلی ۸ ساله و همچنین وجود رهبری امام خامنه ای (حفظ الله تعالی) از نعمتهای بزرگی بوده و است که بابت آن باید شکر گزار خداوند باشیم.

نماینده عالی دولت در شهرستان ورامین اظهار داشت: رهنمود های رهبری کشورمان را از ابتدا انقلاب تاکنون از بلایا و دسیسه های دشمنان نظام و اسلام مصون داشته است.

وی بیان کرد: امام خامنه ای نه تنها رهبری جامعه ایرانی هستند بلکه رهبری مردم آزاده و ستم دیده جهان نیز می باشند.

خوانساری گفت: مردم فلسطین و لبنان بدانند که مردم کشور ایران همواره پشت و پناهشان خواهند بود و بزرگترین دعای مردم ایران از خداوند منان آزادی و استقلال این کشورهای ستم دیده است.

وی افزود: در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان مردم مظلوم نواز و مسلمان ایران با حضور با شکوه در راهپیمائی روز قدس به ملل ظالم و زورگوی جهان بخصوص آمریکا و اسرائیل جنایتگر نشان خواهند داد مردم سلحشور و شجاع ایران همواره حامی مردم مظلوم فلسطین و لبنان خواهند بود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*