۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » استان ها » اقتصادی » تهران » عناوین اصلی
  • شناسه : 58002
  • ۰۴ تیر ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۱
  • 20 بازدید
  • ارسال توسط :
مردم رباط کریم یک میلیارد و ۷۱۲ میلیون تومان زکات پرداخت کردند
مردم رباط کریم یک میلیارد و ۷۱۲ میلیون تومان زکات پرداخت کردند

مردم رباط کریم یک میلیارد و ۷۱۲ میلیون تومان زکات پرداخت کردند

رباط کریم – آبرومند: رئیس کمیته امداد شهرستان رباط کریم گفت: طی سال جاری مردم این شهرستان تاکنون یک میلیارد و ۷۱۲ میلیون تومان زکات پرداخت کرده اند.   به گزارش خبرنگار ما – حمیدرضا صفرخانی با اشاره به برگزاری شورای زکات این شهرستان افزود: این میزان زکات جمع آوری شده با اولویت امور معیشتی […]

رباط کریم – آبرومند: رئیس کمیته امداد شهرستان رباط کریم گفت: طی سال جاری مردم این شهرستان تاکنون یک میلیارد و ۷۱۲ میلیون تومان زکات پرداخت کرده اند.

 

به گزارش خبرنگار ما – حمیدرضا صفرخانی با اشاره به برگزاری شورای زکات این شهرستان افزود: این میزان زکات جمع آوری شده با اولویت امور معیشتی نیازمندان هزینه شده است.

 

وی اظهار داشت: مردم شهرستان رباط کریم در سال ۱۴۰۰، بالغ بر هفت میلیارد و ۸۷۲ میلیون تومان زکات پرداخت کردند.

 

صفرخانی با اشاره به مصوبات این نشست، خاطرنشان کرد: تبلیغ و اطلاع رسانی نحوه پرداخت زکات واجب توسط سازمان غله و جهاد کشاورزی، تبلیغ پرداخت زکات در شهرک های صنعتی و ابلاغ و اجرای ماده ۱۷۲ قانون مالیاتی به صاحب صنایع  توسط اداره مالیاتی با هماهنگی اداره صمت، نصب بنرهای تبلیغاتی در مناسبت‌های مختلف به ویژه در مورد امر پرداخت زکات و دیوار نویسی در این زمینه توسط شهرداری و فعالیت فرمانداری با همه امکانات برای تبلیغ و جمع آوری زکات در سال ۱۴۰۱ از جمله مصوبات این نشست بود.

 

دبیر شورای زکات شهرستان رباط کریم اعلام کرد: اداره مالیات شهرستان باید کارسازی لازم برای دریافت نکردن مالیات از افرادی که زکات مال خود را پرداخت می کنند انجام دهد. مودیان زکات می توانند از ماده ۱۷۲ قانون، از تخفیف مالیاتی برخوردار شوند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*