۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » پرديس » عناوین اصلی
  • شناسه : 6274
  • ۰۹ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۴:۲۶
  • 181 بازدید
  • ارسال توسط :

مسئولان باید زمینه شکوفایی استعدادهای جوانان را فراهم کنند

پردیس – ابتکار ورامین: دومین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان پردیس به ریاست فرماندار و با حضور روسا و نمایندگانی از بخشداری ها و شهرداری ها، ادارات ورزش و جوانان، آموزش و پرورش، فرهنگ و ارشاد اسلامی، بنیاد شهید، کتابخانه های عمومی، بهزیستی و محیط زیست در محل سالن جلسات اداره ورزش و جوانان […]

پردیس – ابتکار ورامین: دومین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان پردیس به ریاست فرماندار و با حضور روسا و نمایندگانی از بخشداری ها و شهرداری ها، ادارات ورزش و جوانان، آموزش و پرورش، فرهنگ و ارشاد اسلامی، بنیاد شهید، کتابخانه های عمومی، بهزیستی و محیط زیست در محل سالن جلسات اداره ورزش و جوانان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری پردیس- در ابتدای جلسه محمد سیفی رئیس اداره ورزش و جوانان پردیس پیرامون دستور کار جلسه توضیحاتی ارائه کرد و گفت: با توجه به نیازهای شهرستان، اداره ورزش برگزاری کارگاه های آموزشی برای جوانان از جمله سبک زندگی، ازدواج موفق و افزایش جمعیت را در برنامه های خود قرار داده و لازم است تصمیم گیری برای استفاده از اساتید مجرب و نحوه برگزاری دوره ها در این جلسه انجام شود.

در ادامه جلسه فرماندار پردیس با اشاره به تغییر روش زندگی، سبک معیشت و نوع تعامل خانواده ها از گذشته تا کنون گفت: نسل جدید ایران در برخی مواقع از والدین خود جلوتر است و با کوچکترین نوآوریهای تکنولوژی آشنایی کامل دارد.

حیدری افزایش حجم اطلاعات فرزندان نسبت به والدین را موجب برخی بی حرمتی ها دانست و تصریح کرد: آن چیزی که در جامعه نشاط و امید ایجاد می کند فهم و ادب است که باید در مرحله اول قرار گیرد و سپس زمینه استفاده بهینه از اطلاعات جوانان فراهم شود.

فرماندار پردیس خاطر نشان کرد: حضور مسئولان در جلسات باید همراه با مطالعه، بررسی و خوشفکری باشد تا براساس سیاست های کلان، پیشنهادهای قابل اجرا در شهرستان را ارائه دهند و زمینه استفاده بهینه اطلاعات جوانان و شکوفایی استعدادهای این قشر را فراهم کنند.

در ادامه این جلسه مسئولان حاضر به تبادل نظر پرداخته و ضمن تاکید بر استفاده از اساتید کارآزموده و خارج کردن این جلسات از روزمرگی، بر برگزاری این کارگاه ها در طی سال و پرهیز از ترافیک جلسه تاکید کردند.

ایجاد مشوق هایی برای ترغیب جوانان به ازدواج آسان، تغییر نظام آموزشی براساس نیازهای روز و گروه هدف و توجه متعادل به امر ورزش، فرهنگ و جوانان در اداره ورزش و جوانان از دیگر موارد مطرح شده در جلسه بود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*