۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » قرچك » ورزشی
  • شناسه : 7484
  • ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۲۲:۳۸
  • 167 بازدید
  • ارسال توسط :

مسئولان در جهت افزایش سرانه ورزشی اعتبارات مناسبی اختصاص دهند

قرچک – ابتکار ورامین: حجت الاسلام والمسلمین اسماعیلی امام جمعه قرچک گفت: مسئولان بایستی در جهت افزایش سرانه ورزشی در کشور اعتبارات مناسبی اختصاص دهند و امکانات خوبی را جهت ورزش همگانی فراهم آورند. به گزارش خبرنگار ما به نقل از قرچک آنلاین; حجت الاسلام والمسلمین اسماعیلی امام جمعه قرچک از ساختمان جدید اداره ورزش […]

قرچک – ابتکار ورامین: حجت الاسلام والمسلمین اسماعیلی امام جمعه قرچک گفت: مسئولان بایستی در جهت افزایش سرانه ورزشی در کشور اعتبارات مناسبی اختصاص دهند و امکانات خوبی را جهت ورزش همگانی فراهم آورند.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از قرچک آنلاین; حجت الاسلام والمسلمین اسماعیلی امام جمعه قرچک از ساختمان جدید اداره ورزش و جوانان بازدید کرد.

در این بازدید امام جمعه قرچک با اشاره به اهمیت بالای ورزش در تعالی جسم و روح جوانان و نوجوانان، گفت: مهمترین قشر در جامعه انسانی، اسلامی نسل نو هستند چرا که آینده ساز کشور خواهند بود.

وی ادامه داد: دشمنان ما از هر حربه ای برای به انحراف کشاندن جوانان و نوجوانان این مرز و بوم دریغ نمی کنند و باید بهترین شرایط را برای انتخاب یک مسیر درست و متعالی پیش روی این نسل قرار دهیم.

امام جمعه قرچک اظهار داشت: مسئولان بایستی در جهت افزایش سرانه ورزشی در کشور اعتبارات مناسبی اختصاص دهند و امکانات خوبی را جهت ورزش همگانی فراهم آورند.

حجت الاسلام و المسلمین اسماعیلی در پایان افزود: جوانان شهرستان قرچک سرشار از استعدادهای بالقوه هستند و کسب افتخارات ورزشی، فرهنگی و علمی گواه این موضوع می باشد و برماست که قدر این نعمت را بدانیم.

وی تاکید کرد: مسئولان قرچک باید در تخصیص اعتبارات، سایر رشته های ورزشی را نیز در نظر بگیرند و توزیعی عادلانه را مد نظر قرار دهند.

در ادامه بشیرعزیزی سرپرست اداره ورزش و جوانان قرچک اذعان کرد: در طول هفت ماه گذشته اتفاقات خوبی در عرصه ورزش قرچک رخ داده که بی شک تحقق آن در کنار تلاش و همکاری پرسنل اداره بوده است.

وی افزود: ما مصممیم در سال ۹۴ ورزش قرچک را بیش از پیش ارتقاء دهیم و برای دستیابی به آن مساعدت تمام مسئولان شهرستانی و استانی را نیاز داریم.

عزیزی در پایان تصریح کرد: کسب مقام های کشوری و جهانی در سال ۹۳ این نوید را می دهد که ورزشکاران پر افتخار قرچکی مدال های رنگارنگ بیشتری را در سال جدید به ارمغان آورند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*