۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » دماوند » عناوین اصلی
  • شناسه : 4765
  • ۲۹ آبان ۱۳۹۳ - ۱۲:۴۶
  • 155 بازدید
  • ارسال توسط :

مسئولان دماوند و فیروزکوه برای کارهای خود چشم‌انداز پیش‌بینی کنند

دماوند- ابتکارآنلاین: نماینده مردم شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولان شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه باید بر اساس اسناد بالادستی چشم‌اندازی برای کارهای خود پیش‌بینی کنند.   حمیدرضا مشهدی‌عباسی  در همایش گرامیداشت هفته کتاب و تجلیل از گردآورنده‌، خادمان و پیشکسوتان عرصه کتاب و کتاب‌خوانی در مجتمع فرهنگی و هنری کوثر دماوند […]

دماوند- ابتکارآنلاین: نماینده مردم شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولان شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه باید بر اساس اسناد بالادستی چشم‌اندازی برای کارهای خود پیش‌بینی کنند.

 

حمیدرضا مشهدی‌عباسی  در همایش گرامیداشت هفته کتاب و تجلیل از گردآورنده‌، خادمان و پیشکسوتان عرصه کتاب و کتاب‌خوانی در مجتمع فرهنگی و هنری کوثر دماوند با تأکید بر ترویج فرهنگ کتاب‌خوانی و نشر کتاب‌ها اظهار داشت: امروز شاخص‌هایی که در این زمینه وجود دارد، باید حائز اهمیت دانسته شود.

 

وی با بیان اینکه برداشتی که می‌توانیم از فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی داشته باشیم، موضوع مدیریت آن است، افزود: نمایشگاه بزرگ کتاب ویژه شرق استان تهران در دماوند پیش‌بینی شده است و باید ادارات و مدارس شهرستان‌های شرق استان تهران از این نمایشگاه بهره‌مند شوند.

 

نماینده مردم شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بعضی مواقع خبرهایی شنیده می‌شود که شهرستان دماوند در شاخص‌هایی رتبه برتر را کسب کرد و این نشان‌دهنده مدیریت درست مسئولان این شهرستان است.

 

مشهدی‌عباسی با بیان اینکه تأثیر مدیریت در کارها بسیار مهم است، گفت: یک مدیر می‌تواند در مجموعه مسئولیت خود برنامه‌ریزی درستی داشته باشد تا به اهداف مورد نیاز دست پیدا کند.

 

وی با بیان اینکه ادارات شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه باید بر اساس اسناد بالادستی چشم‌اندازی برای خود پیش‌بینی کنند، افزود: قطعأ باید برای رسیدن به قله رفیع سعادت تلاش کنیم؛ ۱۲ سال تا سند چشم‌انداز ۱۴۰۴ باقی مانده و کشور ما قرار است در تمام شاخص‌های منطقه در مقام برتر قرار گیرد.

 

نماینده مردم شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در بعضی از شاخص‌ها فرامنطقه‌ای عمل کرده‌ایم، تصریح کرد: ما در بسیاری از فرهنگ‌های منطقه سرآمد بودیم ولی امروز احساس می‌شود که کمبود‌هایی در این زمینه وجود دارد.

 

مشهدی‌عباسی با بیان اینکه موضوع اساسی که ریشه بسیاری از بحث‏‌های فرهنگی و ارتقای علمی ویژه جوان ما در آن به حساب می‌آید، کتاب و کتاب‌خوانی است، افزود: برگزاری برنامه‌های هفته کتاب در شهرستان دماوند جای تقدیر دارد که امسال به شکل ویژه‌ای پیش‌بینی شده است.

 

وی با بیان اینکه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دماوند نقش به‌سزایی در این زمینه داشته است، گفت: خیلی‌ها با حضور در نمایشگاه‌ها درخواست کردند که این برنامه‌ها تنها به هفته کتاب اختصاص پیدا نکند و تداوم داشته باشد.

 

نماینده مردم شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید در مدارس مسابقه کتاب‌خوانی طراحی شود، تصریح کرد: مدارس در این زمینه بسیار تأثیرگذار هستند و اگر این موضوع فرهنگ‌سازی شود، در بسیاری از شاخص‌ها پیشرفت می‌کنیم.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*