۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » عناوین اصلی
  • شناسه : 1346
  • ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۱:۳۳
  • 97 بازدید
  • ارسال توسط :

مسئول حمل و نقل و ترافیک شهرداری ورامینتمامی خیابان‌های شهر خط‌ کشی شده‌اند

ورامین – رامین نیوز: مسئول حمل و نقل و ترافیک شهرداری ورامین گفت: با نگاه و رویکرد شهردار ورامین کلیه خیابان‌های سطح شهر خط‌کشی شده‌اند. به گزارش خبرنگار رامین نیوز- اکبر قاسمی گفت: با مدیریت جهادی در سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی و در راستای خدمت بیشتر و جلوگیری از […]

ورامین – رامین نیوز: مسئول حمل و نقل و ترافیک شهرداری ورامین گفت: با نگاه و رویکرد شهردار ورامین کلیه خیابان‌های سطح شهر خط‌کشی شده‌اند.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز- اکبر قاسمی گفت: با مدیریت جهادی در سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی و در راستای خدمت بیشتر و جلوگیری از تصادفات احتمالی خیابان‌های اصلی شهر نظیر خیابان‌های: شهدای ۱۵ خرداد، شهید طالقانی، مسجد جامع، شهید بهشتی و کلیه میادین امام خمینی (ره)، امام حسین (ع)، قطب الدین رازی و … خط‌ کشی شده‌اند.

وی گفت: همچنین در جهت روان سازی و بهبود عبور و مرور در سطح شهر و توجه ویژه و رویکرد خدمت‌ رسانی به مناطق حاشیه ‌ای شهر خیابان‌های شهید چمران، بیهقی، زیرگذر طالقانی و اسفندآباد شمالی و جنوبی و روبروی کلیه مدارس و تقاطع‌های شهر ورامین مجهز به بلوک عابر پیاده و خط‌کشی شده‌اند.

وی گفت: رویکرد مدیریت جدید شهری خدمت‌رسانی بیشتر و عدالت و تدبیر در پروژه‌های مختلف شهری می‌باشد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*