۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » عناوین اصلی » فرهنگی
  • شناسه : 571
  • ۲۰ اسفند ۱۳۹۲ - ۹:۲۱
  • 360 بازدید
  • ارسال توسط :

مسئول گردشگری و موزه شهرداری ورامین بازدید موزه در ایام نوروز رایگان می‌باشد

ورامین – رامین نیوز: مسئول گردشگری و موزه شهرداری ورامین گفت: برای نوروز امسال برنامه ‌های ویژه گردشگری و موزه را در نظر داریم. به گزارش خبرنگار رامین نیوز- وجیه اله میرزائی اظهار داشت: موزه حیات وحش و گردشگری شهرداری ورامین برای مسافرین نوروزی،‌ گردشگران و شهروندان عزیز در ایام نوروز از ۲ فروردین تا […]

ورامین – رامین نیوز: مسئول گردشگری و موزه شهرداری ورامین گفت: برای نوروز امسال برنامه ‌های ویژه گردشگری و موزه را در نظر داریم.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز- وجیه اله میرزائی اظهار داشت: موزه حیات وحش و گردشگری شهرداری ورامین برای مسافرین نوروزی،‌ گردشگران و شهروندان عزیز در ایام نوروز از ۲ فروردین تا ۱۵ فروردین از ساعت ۹ تا ۱۳ ظهر و از ۱۶ تا ۱۹ عصر پذیرائی مراجه کنندگان می باشد.

وی ادامه داد: برای دسترسی آسانتر مسافرین نوروزی در ابتدای شهر نقشه شهر ورامین و جاذبه های گردشگری و موزه را طراحی نموده ایم.

مسئول گردشگری و موزه شهرداری ورامین افزود: با رویکرد فرهنگی مهندس حیدریان شهردار و نگاه وی‍ژه علی عباسی معاونت فرهنگی اجتماعی و هماهنگی با اداره محیط زیست در نظر داریم که در سال آینده  موزه حیات وحش زنده و تاکسیدرمی را در سه فاز راه اندازی کنیم که با توجه به تأمین اعتبارات تا پایان شهریور ماه افتتاح خواهد شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*