۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » قرچك » ورزشی
  • شناسه : 4511
  • ۱۲ آبان ۱۳۹۳ - ۲۱:۲۱
  • 130 بازدید
  • ارسال توسط :

مسابقات بومی محلی به مناسبت هفته تربیت بدنی به پایان رسید

قرچک-ابتکار آنلاین:هیئت بومی محلی اداره ورزش و جـوانان شهرستان قرچک با مدیریت علیرضا صدیـق مسابقـات هفت سنگ و طناب کشی در رده های سنی نوجوانان و جوانان برگزارنمود. این مسابقات با حضور ۱۰ تیم  نوجوانان در رشته هفت سنگ و ۱۰ تیم  جوانان  و نوجوانان دررشتـه طناب کشی  درسالن ورزشی شهداء هفتم تیر برگـزارشد. در […]

قرچک-ابتکار آنلاین:هیئت بومی محلی اداره ورزش و جـوانان شهرستان قرچک با مدیریت علیرضا صدیـق مسابقـات هفت سنگ و طناب کشی در رده های سنی نوجوانان و جوانان برگزارنمود.
این مسابقات با حضور ۱۰ تیم  نوجوانان در رشته هفت سنگ و ۱۰ تیم  جوانان  و نوجوانان دررشتـه طناب کشی  درسالن ورزشی شهداء هفتم تیر برگـزارشد.

در رشته هفت سنگ تیم روستایی۱ با حضور علی حبیبی ،علی ستـاری ،حسین کاری ،حسن کاری، محمدرضـا گلستانی مقام اول و تیم روستایی ۲مقام دوم و تیم حضرت قائـم ۱ از روستای محمد آباد مقام سوم را از آن خود کردند.

دررشته طنـاب کشی تیم حضرت قائم با حضور میلاد امینی ،یوسف قاسمی ،مرتضی مجد ،سجادراستگو ،یـونس عبدی مقام اول  تیم روستایی ۲ مقام دوم و تیم حضرت قائم ۳مقام سوم را به خود اختصاص دادند. گفتنی است در پایان این رقابتها با حضور بشیر عزیزی ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان قـرچک  بـه تیم های منتخب حکم قهرمانی و به تیم اول جوایزی اهداء گردید.  

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*