۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » عناوین اصلی » ورامين » ورزشی
  • شناسه : 3115
  • ۰۲ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۴۸
  • 158 بازدید
  • ارسال توسط :

مسابقه فوتسال خبرنگاران با مسئولان و پیشکسوتان فوتبال ورامین

ورامین – ابتکار آنلاین: مسابقه فوتسال خبرنگاران جنوب شرق استان تهران با مسئولان و پیشکسوتان فوتبال ورامین برگزار خواهد شد. به گزارش خبرنگار ابتکار آنلاین- رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ورامین گفت : در این رقابت که مقرر گردیده در شب عید فطر برگزار شود، خبرنگاران جنوب شرق استان تهران به مصاف مسئولان و […]

ورامین – ابتکار آنلاین: مسابقه فوتسال خبرنگاران جنوب شرق استان تهران با مسئولان و پیشکسوتان فوتبال ورامین برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ابتکار آنلاین- رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ورامین گفت : در این رقابت که مقرر گردیده در شب عید فطر برگزار شود، خبرنگاران جنوب شرق استان تهران به مصاف مسئولان و پیشکسوتان شهرستان ورامین خواهند رفت .

مجید بذرافشان افزود: این مسابقه به مناسبت ماه مبارک رمضان و همزمان با شب عید سعید فطر پایه ریزی گردیده است.

وی ادامه داد: به جهت تکریم اصحاب رسانه و با توجه به نزدیکی روز خبرنگار مسابقه فوق در دستور کار قرار گرفته است تا بهانه ای باشد که اهالی رسانه در حضور انبوه تماشاچیان و در سالن تختی رقابتی دوستانه و سالم با قدیمی های فوتبال این منطقه و مسئولان شهرستان داشته باشند.

رئیس اداره ورزش و جوانان اظهار داشت: خبرنگاران قبل از شروع فینال مسابقات جام رمضان در مقابل حریف خود صف آرایی خواهند کرد.

بذرافشان گفت: مسابقه فوق در دو وقت ۱۰ دقیقه در نظر گرفته شده است که داوران به صورت رسمی به قضاوت این رقابت خواهند پرداخت .

این مسئول ادامه داد: رقابت خبرنگاران ششم تیرماه سال جاری و از ساعت ۲۲ در سالن تختی ورامین برگزار می شود.

باید اشاره داشت، باشگاه فرهنگی – ورزشی خبرنگاران جنوب شرق استان تهران چند صباحی است فعالیت خود را آغاز کرده که در اولین بازی خود به مصاف تیم اداره مخابرات قرچک رفت و قرار است دومین بازی خود را در مقابل مسئولان و پیشکسوتان فوتبال ورامین برگزار کند.

همچنین می توان یادآور شد که خبرنگاران در سال ۱۳۹۰نیز یک بازی دوستانه با مسئولان شهرستان ورامین برگزار کردند که با نتیجه مساوی به پایان رسید.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*