۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » عناوین اصلی » قرچك
  • شناسه : 1795
  • ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۲:۰۴
  • 341 بازدید
  • ارسال توسط :

مشکلات بخشداری و دهیاریهای قرچک بررسی شد

قرچک – رامین نیوز: جلسه بررسی مشکلات بخشداری و دهیاریهای شهرستان قرچک با حضور فرماندار برگزار شد. به گزارش خبرنگار رامین نیوز- جلسه بررسی مشکلات بخشداری و دهیاریهای شهرستان قرچک با حضور علی صادقی فرماندار شهرستان قرچک، بهنام جهانی بخشدار مرکزی و دهیاران برگزار شد. فرماندار شهرستان قرچک در این نشست به وظایف دهیاران و […]

قرچک – رامین نیوز: جلسه بررسی مشکلات بخشداری و دهیاریهای شهرستان قرچک با حضور فرماندار برگزار شد.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز- جلسه بررسی مشکلات بخشداری و دهیاریهای شهرستان قرچک با حضور علی صادقی فرماندار شهرستان قرچک، بهنام جهانی بخشدار مرکزی و دهیاران برگزار شد.

فرماندار شهرستان قرچک در این نشست به وظایف دهیاران و اعضای شوراهای روستاها اشاره مختصری داشت و از آنها خواست تا برای پیشبرد امور روستا با یکدیگر همکاری داشته باشند.

صادقی با تأکید بر اینکه دهیاران بایستی در مدیریت حوزه روستای خود ابتکار عمل داشته باشند، افزود: اعضای شورای روستاها به عنوان ناظر بر انجام امور هستند و نباید در مسائل اجرایی دهیاران دخالت کنند و در صورت مشاهده این معضل حتما برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.

تمکین به قانون باید در اولویت امور باشد

وی با اشاره به اینکه تمکین به قانون باید در اولویت امور تمام مدیران باشد، عنوان کرد: دهیاریها تمام مشکلات و معضلات موجود در سطح روستاها را به بخشدار منتقل کنند تا ایشان نیز موارد را به اطلاع فرمانداری برساند.

این مقام مسئول با توجه به مشکلات روستاهای قرچک در حوزه آب و فاضلاب گفت: با مجوزی که از سوی مجلس در اختیار فرمانداری و استانداری قرار گرفته بخش خصوصی در حوزه فاضلاب شهری و روستایی به زودی وارد کار می شود چرا که بالغ بر ۳۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای اجرای شبکه فاضلاب شهری و روستایی شهرستان قرچک نیاز است.

IMG_7778

مشکل آب روستاها پایان تیرماه مرتفع می شود

وی افزود: تا پایان تیرماه نیز مشکلات آب روستاها با انتقال حقآبه سد ماملو برطرف خواهد شد.

فرماندار همچنین در این جلسه به دلیل کاهش ساخت وسازهای غیرمجاز در سطح روستاها از بخشدار و دهیاران قدردانی کرد.

بخشدار مرکزی نیز در این جلسه به مشکلات و معضلات بخش اشاره داشت و از مسئولان شهرستان، دهیاران و اعضای شوراهای روستاها خواست با تلاش و دقت کافی سعی در برطرف شدن مشکلات داشته باشند.

گفتنی است در این نشست در خصوص مشکلات آب روستاها، فضای سبز، ساخت و ساز غیرمجاز، اماکن ورزشی، مسائل حریم روستاها، کمبود منابع مالی، جاده های بین روستایی، زیرگذرها، فاضلاب روستایی و … بحث و تبادل نظر شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*