۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اقتصادی » عناوین اصلی
  • شناسه : 27182
  • ۱۱ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۰:۵۸
  • 456 بازدید
  • ارسال توسط :
مشکلات بخش  کشاورزی شهرستان پاکدشت بررسی شد
مشکلات بخش  کشاورزی شهرستان پاکدشت بررسی شد

مشکلات بخش کشاورزی شهرستان پاکدشت بررسی شد

پاکدشت – رامین نیوز: با حضور مهندس افشار معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان اراضی کشور وفرماندار پاکدشت، وضعیت امور زارعی شهرستان و مشکلات بخش کشاورزی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و راهکارهای مناسب برای بهبود در وضعیت زراعی و کشاورزی شهرستان ارائه گردید. به گزارش خبرنگار رامین نیوز- در این جلسه […]

پاکدشت – رامین نیوز: با حضور مهندس افشار معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان اراضی کشور وفرماندار پاکدشت، وضعیت امور زارعی شهرستان و مشکلات بخش کشاورزی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و راهکارهای مناسب برای بهبود در وضعیت زراعی و کشاورزی شهرستان ارائه گردید.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز- در این جلسه فرماندار پاکدشت  در سخنانی ضمن تشریح موقعیت جغرافیایی شهرستان و شرایط  اقلیمی پاکدشت  گفت: شهرستان پاکدشت  از ابعاد مختلف اقتصادی حائز اهمیت می باشد وجود شهرکهای صنعتی و هزاران واحد تولیدی از مهمترین ویژگیهای صنعتی شهرستان است.

وی در ادامه با اشاره به وجود ۵ هزار هکتار اراضی تحت پوشش گل و گیاه در شهرستان گفت: تولید بیش از ۸۵۰ میلیون گل شاخه بریده  و وجود یک پنجم اراضی گلخانه ای کشور در شهرستان پاکدشت و تولید متنوع محصولات زارعی و باغی نشان از ظرفیت و پتانسیل این شهرستان در بخش صنعت و کشاورزی است.

فرماندار پاکدشت  ضمن تأکید بر حفظ و نگهداری اراضی کشاورزی و منابع طبیعی تسریع کرد: منابع طبیعی و اراضی کشاورزی برای هر جامعه ثروت غنی محسوب می شود و باید برای حفظ و نگهداری و حتی توسعه آنها تلاش کرد. پیگیری هزینه های زیر بنائی  احداث هزار هکتاری مجتمع کشت و صنعت، تسریع در واگذاری اراضی منابع طبیعی مورد نیاز ادارات و نهادهای شهرستان، تأمین اعتبار جهت استقرار یگان ویژه یا شرکتهای انتظام و تأمین اعتبار لازم برای امکانات  تجهیز امور زراعی شهرستان از مهمترین مباحثی بود که در این نشست بررسی شد.

در این جلسه مهندس افشار معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان امور اراضی کشور از نگاه ویژه سازمان و واگذاری اعتبارات بیشتر  به شهرستان پاکدشت خبر داد  و بر لزوم  ترویج فرهنگ افزایش فضای سبز،  باغات و حفظ آن، توسعه گلخانه ایی  تأکید کرد و دستورات لازم را جهت برطرف نمودن برخی از مشکلات را صادر نمودند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*