۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » عناوین اصلی
  • شناسه : 2432
  • ۱۱ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۴۵
  • 236 بازدید
  • ارسال توسط :

مشکلات بهداشتی و درمانی شهرستان دماوند بررسی شد

دماوند – رامین نیوز: در نشست کارگروه بهداشت و درمان شهرستان دماوند مشکلات بهداشتی و درمانی شهرستان دماوند مورد بررسی قرار گرفت. به گزارش خبرنگار رامین نیوز – فرماندار شهرستان دماوند در نشست کارگروه بهداشت و درمان شهرستان دماوند در سالن رجایی فرمانداری در جمع اعضای کارگروه مشکلات بهداشتی و درمانی شهرستان را در حوزهای […]

دماوند – رامین نیوز: در نشست کارگروه بهداشت و درمان شهرستان دماوند مشکلات بهداشتی و درمانی شهرستان دماوند مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز – فرماندار شهرستان دماوند در نشست کارگروه بهداشت و درمان شهرستان دماوند در سالن رجایی فرمانداری در جمع اعضای کارگروه مشکلات بهداشتی و درمانی شهرستان را در حوزهای اورژانس، امدادرسانی، پسماندهای شهری، سردخانه نگهدای از اجساد، خرید سردخانه و هماهنگی در اعزام اجساد به پزشکی قانونی برشمرد.

ناصر محمودی فرد افزود: با توجه به شرایط محورهای فیروزکوه و هراز و ضرورت امدادرسانی به حوادث جاده ای در استفاده از آمبولانس های اورژانس ۱۱۵برای مواردی همچون جلسات امتحان، مسابقات ورزشی و …. پرهیز شود.

این مقام مسئول با اشاره به استفاده اضطراری از آمبولانس های بخش خصوصی گفت: شهرداری های منطقه جهت تجهیز اورژانس ها و ۱۱۵ مساعدت کنند تا مشکلات این بخش مرتفع شود.

فرماندار دماوند با اشاره به بررسی وضعیت پسماندهای عفونی در شهرستان دماوند گفت: شبکه بهداشت و درمان و بیمارستان سوم شعبان بررسی های لازم نسبت به تامین و تخصیص اعتبار دستگاهی برای از بین بردن پسماند عفونی داشته باشند.

وی افزود: برای پیشگیری از تداخل زباله های پسماند شهرداری و پسماند زباله های عفونی، بخش خصوصی نسبت به امحاء آن اقدام کند و ساخت دستگاه امحاء پسماند عفونی در بیمارستان سوم شعبان در دستورکار قرار گیرد.

نماینده عالی دولت در شهرستان دماوند با اشاره به مشکلات نگهداری اجساد در شهرستان دماوند گفت: به سبب تعداد اندک یخچال نگهداری اجساد در شهرستان دماوند، شبکه بهداشت و درمان، پزشکی قانونی و شهرداری هماهنگی لازم را در این باره به انجام رسانند.

وی بیان کرد: با تامین و تخصیص اعتبار، شهرداری های منطقه نسبت خرید تعدادی یخچال مخصوص نگهداری جسد در پزشکی قانونی دماوند اقدام نمایند.

فرماندار دماوند خاطرنشان کرد: برای پیشگیری از مشکلات مردمی ناشی از اعزام اجساد به کهریزک با دادستانی و پزشک قانونی دماوند هماهنگی های لازم در دستورکار قرار گرفته شود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*