۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » ورامين
  • شناسه : 8397
  • ۲۲ خرداد ۱۳۹۴ - ۲۰:۰۷
  • 131 بازدید
  • ارسال توسط :

مطالبات مردم ورامین برآورده نشده است

ورامین – ابتکار ورامین: دبیر حزب موتلفه اسلامی شهرستان های ورامین، پیشوا و قرچک گفت: متاسفانه حرکتی برای فرمانداری ویژه ورامین و مترو صورت نپذیرفته است به گزارش خبرنگار ما به نقل از اسوه نیوز- محمد مهماندوست که به مناسبت سالگرد شهادت شهدای موتلفه اسلامی در میان نمازگزاران جمعه ورامین سخن می گفت اظهار داشت: […]

ورامین – ابتکار ورامین: دبیر حزب موتلفه اسلامی شهرستان های ورامین، پیشوا و قرچک گفت: متاسفانه حرکتی برای فرمانداری ویژه ورامین و مترو صورت نپذیرفته است

به گزارش خبرنگار ما به نقل از اسوه نیوز- محمد مهماندوست که به مناسبت سالگرد شهادت شهدای موتلفه اسلامی در میان نمازگزاران جمعه ورامین سخن می گفت اظهار داشت: شهدای موتلفه سحرگاه ۲۶ خرداد در پادگان حشمتیه توسط مأموران رژیم پهلوی به شهادت رسیدند اما برای همیشه نام و یادشان در خاطره ملت ایران باقی ماند.

وی ادامه داد: پس از دستگیری شهدای موتلفه به دلیل ترور حسنعلی منصور، تعدادی از علما و بزرگان نظیر آیت الله انواری نیز توسط مأموران شاه دستگیر شدند و قرار بود به همراه شهدای موتلفه تیرباران شوند که اعتراض علما به این موضوع سبب وحشت رژیم پهلوی گردید.

امام راحل طرفدار ساده زیستی بودند

مهماندوست اضافه کرد: پس از دستگیری آیت الله انواری جمعی از بزرگان، طلاب در بیوت مراجع تحصن کردند و این تحصن در کشور زبانزد شد و مردم از اقصی نقاط کشور به سوی تهران و قم آمدند و همین موضوع رژیم پهلوی را مجبور کرد تا از مواضعش عقب نشینی کند.

این مسئول عنوان کرد: شهدای موتلفه اسلامی شامل شهیدان صادق امانی، محمد بخارایی، رضا صفارهرندی و مرتضی نیک نژاد قبل از اجرای حکم الهی درباره حسنعلی منصور قطعنامه ای را امضا و تأکید کردند که باید استعمارگران را به بیرون مرزها راند.

مطالبات مردم ورامین برآورده نشده است

این فعال سیاسی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به سالروز سفر مقام معظم رهبری به ورامین گفت: ۲۲ خرداد یادآور سفر مقام معظم رهبری به شهرستان ورامین است که توجه به منویات رهبری در این برهه حساس از اهمیت بالایی برخوردار بوده و باید به آن با تمام وجود عمل کرد.

­ وی با بیان ساده زیستی امام گفت: این همه هزینه در حرم مطهر امام(ره) در حالی که امام طرفدار جدی مظلومان و مستضعفان جهان بودند پذیرفته نیست.

مهماندوست در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به این نکته که مردم ورامین مطالبات جدی و به حقی دارند یادآور شد: متاسفانه حرکتی برای فرمانداری ویژه ورامین،مترو و دیگر امور صورت نپذیرفته و مطالبات مردم از شورای شهر برآورده نشده است.

این فعال سیاسی در پایان با اشاره به مذاکرات هسته ای ایران گفت: مذاکره کنندگان هسته ای باید در تمامی مراحل تلاش خود را برای حفظ استقلال و عزت کشور بکنند زیرا امام راحل همواره حامی اصلی استقلال کشور بودند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*