۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » پاكدشت » عناوین اصلی
  • شناسه : 6746
  • ۲۸ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۶:۱۹
  • 97 بازدید
  • ارسال توسط :

معاون خدمات شهری شهرداری پاکدشت طرح ضربتی مقابله با سد معبر اجرایی شد

پاکدشت – ابتکار ورامین:/ معاون خدمات شهری شهرداری پاکدشت از اجرای طرح ضربتی مقابله با سد معبر در این شهر خبر داد. به گزارش خبرنگار ما به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پاکدشتی ها – حسین شصتی گفت: امروز حوزه معاونت خدمات شهری با انجام طرح ضربتی مقابله با سد معبر، نقاط محور ترانزیتی امام […]

پاکدشت – ابتکار ورامین:/ معاون خدمات شهری شهرداری پاکدشت از اجرای طرح ضربتی مقابله با سد معبر در این شهر خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پاکدشتی ها – حسین شصتی گفت: امروز حوزه معاونت خدمات شهری با انجام طرح ضربتی مقابله با سد معبر، نقاط محور ترانزیتی امام رضا(ع) را از این معضل پاکسازی کرد.

وی با تاکید بر اینکه بزرگراه امام رضا(ع) از نقاط پرتردد و شلوغ شهر پاکدشت است؛‌ اضافه کرد: بر همین اساس،‌ سد معبر و بساط افراد مختلف در نقاط مختلف،‌ تردد را با مشکل مواجه می‌سازد که این امر نیاز به جدیت برای برخورد را تشدید می‌کند.

این مقام مسئول طرح ضربتی را شامل جمع‌آوری تمام بساط افراد دوره ‎گرد، وانت ‎بارها و چرخ‌های فروش اجناس و اغذیه عنوان کرد.

معاون شهردار پاکدشت خاطرنشان کرد: شهرداری پاکدشت عزم خود را برای ادامه طرح مبارزه با سد معبر جزم کرده و طی مراحل مختلف اجرای طرح، می‌کوشیم این معضل را از چهره شهر دور کنیم.

وی اجرای موفق این طرح را در گرو همکاری شهروندان، فرمانداری، نیروی انتظامی، پلیس راهور و مجموعه خدمات شهری شهرداری پاکدشت برشمرد.

معاون خدمات شهری شهرداری پاکدشت ضمن تقدیر و تشکر از دادستان محترم پاکدشت، فرماندار محترم و فرمانده محترم انتظامی اظهار کرد: امیدواریم با تشکیل کارگروه ستاد ساماندهی سد معابر و حضور پررنگ سایر ادارات ذی ربط، این طرح به طور مستمر ادامه داشته باشد.

گفتنی است، هادی تمهیدی، معاون سیاسی- انتظامی فرمانداری پاکدشت نیز به منظور بازدید از این طرح حضور داشت.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*