۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » دسته‌بندی نشده
  • شناسه : 3664
  • ۰۲ شهریور ۱۳۹۳ - ۲۱:۳۷
  • 137 بازدید
  • ارسال توسط :

معاون سیاسی، انتظامی فرماندار تهران: صنعت، تولید و اشتغال کشوردر هشت سال گذشته آسیب جدی دیده است

معاون سیاسی، انتظامی فرماندار تهران گفت:هشت سال گذشته پایه های تولید، صنعت، اشتغال و اقتصاد کشور اگر نگوییم به عمد متاسفانه نابخردانه از بین رفته و منهدم شده است علی اصغر ناصر بخت روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: نابودی صنعت، تولید و اشتغال طی هشت سال سبب شده اکنون […]

معاون سیاسی، انتظامی فرماندار تهران گفت:هشت سال گذشته پایه های تولید، صنعت، اشتغال و اقتصاد کشور اگر نگوییم به عمد متاسفانه نابخردانه از بین رفته و منهدم شده است

علی اصغر ناصر بخت روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: نابودی صنعت، تولید و اشتغال طی هشت سال سبب شده اکنون با وضعیت ناگواری در این زمینه ها روبه رو باشیم.

وی بیان داشت: واحد های صنعتی کشور و خصوصا استان تهران با معضلات و مشکلات فراوانی دست و پنجه نرم می کنند و برای بسیاری از آنها مانع ایجاد می کنند.

ناصر بخت با اشاره به فعالیت شرکت شیشه سازی مینا که روزانه بین بیست تا پنجاه تن ضایعات شیشه تهران را بازیافت می کند، گفت: تعدادی از دستگاه های این شرکت را متاسفانه در لیست صنایع آلاینده قرارداده اند درحالی که اگر این شرکت به فعالیت خود ادامه ندهد، شما تصور کنید تهران با چه حجم عظیمی از ضایعات شیشه روبه رو خواهد بود.

معاون سیاسی، انتظامی با اشاره به دیگر مشکلات این شرکت بیان کرد: گزارش محیط زیست نشان داده آلایندگی گازهای متصاعد از این واحد صنعتی کاملا مرتفع شده و در سیستم فعالیت روزانه خود تغییرات جدی ایجاد کرده است.

وی عنوان کرد: این واحد صنعتی فاضلاب صنعتی و انسانی خود را نیز کاملا به روز کرده و می تواند با مستند سازی به عنوان صنعت سبز معرفی شود که برای محیط زیست هم کاملا ضروری است.

ناصر بخت گفت: متاسفانه هنوز این کارخانه در لیست کارخانه های آلاینده قرار دارد و همین امر سبب شده مشکلات جدی تری برای آن ایجاد شود چنین امر تعمد خاصی بر آن متصور است.

معاون سیاسی، انتظامی فرماندار تهران اظهار کرد: اینگونه مانع ایجاد کردن برای صنایع اجازه نخواهد داد شکوفایی و رونق اقتصادی در کشور ایجاد شود باید به فرمایشات رهبری پایبند بود تا اشتغال ایجاد شود.

وی با اشاره به اعلام آلاینده بودن یک معدن در منطقه ۱۸ شهرداری از سوی شهردار این منطقه و پای فشاری برای به تعطیلی کشاندن آن گفت: فعالیت ۳۰ الی ۴۰ کارگر این معدن سبب شد موضوع در کمیسیون کارگری فرمانداری تهران مطرح شود.

ناصر بخت عنوان کرد: کارشناسان این کمیسیون بررسی های میدانی خود را انجام داده و طی آن متوجه شدند معادنی که مالکیت آن متعلق به شهرداری تهران است بستر رودخانه را کاملا مسدود کرده اند.

معاون سیاسی، انتظامی فرماندار تهران گفت: معادن متعلق به شهرداری بستر رودخانه را به بهانه خشک بودن آن مسدود می کنند آن وقت معدنی را دستور تعطیلی می دهند که می توان با کمی تغییر مشکل آن را برطرف کرد.

وی با اشاره به درخواست برای به تعطیلی کشاندن کارخانه تولید روغن در جنوب تهران گفت: این درخواست در حالی مطرح شده که ترمینال مسافربری که شهرداری در این منطقه ایجاد کرده بیش از پارس قو آلایندگی دارد.

ناصر بخت خواستار آن شد تا از عوام زدگی در کارها پیشگیری شده و اظهار کرد: رفتارهای مسوولان باید منطبق با عقل و قانون و متناسب با شان یک مدیر باشد.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*