۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » عناوین اصلی
  • شناسه : 1263
  • ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۱:۱۳
  • 203 بازدید
  • ارسال توسط :

معاون سیاسی انتظامی فرمانداری پیشوارعایت اصل اطلاعات و روابط عمومی صحیح عامل پیشرفت است

پیشوا- رامین نیوز: جلسه توجیهی روابط عمومی های ادارات شهرستان پیشوا که با حضور فرماندار ، معاونین ، دهیاران و جمعی از اصحاب خبر در سالن کنفرانس فرمانداری برگزار شد. به گزارش خبرنگار رامین نیوز-  سید جمال جلیلی مدرس این دوره با اشاره به مصرع حکیم فردوسی “توانا بود هر که دانا بود” گفت: کشور […]

پیشوا- رامین نیوز: جلسه توجیهی روابط عمومی های ادارات شهرستان پیشوا که با حضور فرماندار ، معاونین ، دهیاران و جمعی از اصحاب خبر در سالن کنفرانس فرمانداری برگزار شد.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز-  سید جمال جلیلی مدرس این دوره با اشاره به مصرع حکیم فردوسی “توانا بود هر که دانا بود” گفت: کشور ایران از هزاران سال پیش به اصل اطلاعات عامل پیشرفت و قدرت است دسترسی داشته که متاسفانه به آن توجهی نشده است .

وی خواستار ایجاد پل ارتباطی میان مسئولان و مردم شد و افزود: با برنامه ریزی و انتخاب بهترین راه حل می توانیم جایگاه شهرستان و استان تهران را در کشور با عالی ترین مرتبه برسانیم.

معاون سیاسی انتظامی فرمانداری پیشوا با اشاره به برخی اصول و ارکان و اشکال خبر نویسی خواستار همکاری و تلاش بیشتر مسئولین روابط عمومی دستگاهها شد و اظهار داشت: امروز با توجه به نامگذاری سال جدید توسط مقام معظم رهبری بنام سال “اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی” همه باید با از خودگذشتگی و تلاش مضاعف این مهم را تحقق و خدمات در حال اجرا و انجام شده و برنامه های آتی سازمان متبوع را بصورت صحیح و روان به اطلاع عموم برسانیم.

گفتنی است، روابط عمومی اداره ورزش وجوانان شهرستان پیشوا که عضو شورای روابط عمومی اداره کل ورزش وجوانان استان تهران نیز می باشد در این جلسه حضوری پررنگ داشته و مورد حمایت و تحسین مدرس دوره قرار گرفت.

در پایان سید جمال جلیلی معاون سیاسی انتظامی فرمانداری شهرستان پیشوا با توجه به اینکه برای اولین بار در منطقه پیشوا روابط عمومی های ادارات و دهیاران و خبرنگاران دور هم جمع شده و با هم به بحث و تبادل نظر پرداختند ؛ تقدیر و تشکر ویژه ای نمود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*