۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » فيروزكوه
  • شناسه : 6062
  • ۰۲ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۸:۱۳
  • 135 بازدید
  • ارسال توسط :

معاون فرماندار فیروزکوه با هر گونه افزایش قیمت اجناس به شدت برخورد می شود

فیروزکوه – ابتکار ورامین: معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری فیروزکوه با اشاره به در پیش بودن ایام پایانی سال هشدار داد: هیچ صنفی حق افزایش قیمت اجناس را ندارد و با خاطیان و متخلفان به شدت برخورد می شود. به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری فیروزکوه- سید روح الله حسینی هرانده […]

فیروزکوه – ابتکار ورامین: معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری فیروزکوه با اشاره به در پیش بودن ایام پایانی سال هشدار داد: هیچ صنفی حق افزایش قیمت اجناس را ندارد و با خاطیان و متخلفان به شدت برخورد می شود.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری فیروزکوه- سید روح الله حسینی هرانده در جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان فیروزکوه در محل سالن اجتماعات فرمانداری این شهر اظهارکرد: به رغم کار و تلاش منصفانه و عادلانه اکثریت اصناف و کسبه شهرستان، برخی سود جویان به دنبال سوء استفاده و پیمودن یک شبه ره صد ساله هستند که باید با آنان به شدت برخورد شود .

وی تدبیر کمبود برخی اقلام خوراکی، در نظر گرفتن مقتضیات زمانی و عدم تعطیلی خود سرانه برخی صنوف، به تعادل رسانیدن عرضه و تقاضای برخی اقلام ضروری مصرفی مردم، عدم تعطیلی واحدهای نانوایی به خصوص در روستاها و مشخص بودن لیست کشیک واحدهای خدمات رسان خودروها را از جمله موارد مورد توجه در این ایام قلمداد کرد و ادامه داد: تشدید بازرسی ها و عمل قاطعانه توام با رافت بازرسان در این ایام، سبب عبرت آموزی سایر اصناف و دستیابی به اهداف مورد نظر خواهد شد .

معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری فیروزکوه هشدار داد: هیچ صنفی حق افزایش قیمت اجناس را ندارد و با خاطیان و متخلفان به شدت برخورد می شود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*