۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » عناوین اصلی » قرچك
  • شناسه : 2752
  • ۲۹ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۵:۳۰
  • 295 بازدید
  • ارسال توسط :

معاون فرماندار قرچک: همایش مبارزه با مواد مخدر در قرچک برگزار می‌شود

قرچک- خبرنگار رامین نیوز: معاون فرماندار شهرستان قرچک از برگزاری همایش مبارزه با مواد مخدر در این شهرستان در هفته مبارزه با مواد مخدر خبر داد.   به گزارش خبرگزاری فارس از جنوب استان تهران، سید جواد رضوی  در جلسه هماهنگی برگزاری همایش مبارزه با مواد مخدر اظهار داشت:‌ مواد مخدر بمب بی‌صدایی است که خانواده‌ها و […]

قرچک- خبرنگار رامین نیوز: معاون فرماندار شهرستان قرچک از برگزاری همایش مبارزه با مواد مخدر در این شهرستان در هفته مبارزه با مواد مخدر خبر داد.

 

به گزارش خبرگزاری فارس از جنوب استان تهران، سید جواد رضوی  در جلسه هماهنگی برگزاری همایش مبارزه با مواد مخدر اظهار داشت:‌ مواد مخدر بمب بی‌صدایی است که خانواده‌ها و به‌خصوص جوانان را تهدید کرده و مسئولان در مواجهه با این بمب ویران‌گر نباید بیکار بنشینند.

 

وی با بیان اینکه امروز مواد مخدر به عنوان تهدیدی بزرگ در جامعه مطرح است، افزود: همایش مبارزه با مواد مخدر برای آگاه‌سازی خانواده با پیامدهای این معضل در شهرستان قرچک برگزار می‌شود.

 

معاون سیاسی انتظامی فرمانداری شهرستان قرچک بیان داشت: با برگزاری همایش‌ها و برنامه‌های متنوع فرهنگی برای مقابله با این پدیده اجتماعی تلاش ‌کنیم و امیدواریم که به اهداف مورد نظر برسیم.

 

رضوی گفت: با برگزاری همایش مبارزه با مواد مخدر باید دست به دست هم دهیم و با استفاده از امکانات و توانمندی موجود برای مقابله با این پدیده اجتماعی اهتمام بیشتری داشته باشیم.

 

گفتنی است، همایش مبارزه با مواد مخدر ۴ تیرماه در کانون ملائک شهرستان قرچک با حضور اساتید برجسته کشور برگزار می‌شود.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*