۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » عناوین اصلی
  • شناسه : 927
  • ۲۰ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۰:۴۱
  • 176 بازدید
  • ارسال توسط :

معاون فرهنگی- اجتماعی شهرداری ورامین برای خیرآباد برنامه‌های ویژه‌ای داریم

ورامین – رامین نیوز: معاون فرهنگی- اجتماعی شهرداری ورامین گفت: برای فصل تابستان ۱۴ محله و پایگاه ورزشی برای شهر پیش‌بینی نموده‌ایم. به گزارش خبرنگار رامین نیوز-  علی عباسی در حاشیه دیدار با امام جمعه خیرآباد گفت: دیدگاه و رویکرد معاونت فرهنگی جدید فعالیت محوری می‌باشد و با توجه به نامگذاری امسال از سوی مقام […]

ورامین – رامین نیوز: معاون فرهنگی- اجتماعی شهرداری ورامین گفت: برای فصل تابستان ۱۴ محله و پایگاه ورزشی برای شهر پیش‌بینی نموده‌ایم.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز-  علی عباسی در حاشیه دیدار با امام جمعه خیرآباد گفت: دیدگاه و رویکرد معاونت فرهنگی جدید فعالیت محوری می‌باشد و با توجه به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری به نام سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی برنامه‌های متنوعی را برای منطقه خیرآباد در نظر گرفته‌ایم.

وی افزود: مدیریت جهادی با نگاه فرهنگی را از سه ماهه گذشته با برگزاری میزبانی لیگ برتر تکواندو کشور، نمایشگاه سوگواره کوچه‌های بنی هاشم، اردوی زیارتی راهیان نور آغاز نموده‌ایم که آثار و بازخوردهای مثبت و فرهنگی عموم مردم و مسئولین را در شهر و حتی کشور داشته است.

این مسئول ادامه داد: مناطق حاشیه‌ای و محروم باید بیشتر مورد توجه فرهنگی قرار گیرد و برنامه‌های جامع و مدون  طراحی نموده‌ایم و امسال با رعایت عدالت و تدبیر فرهنگی برای تمام مناطق شهر در طی سال برنامه‌های متنوع را اجرا می‌نماییم.

وی اظهار داشت: برای فصل تابستان ۱۴ محله و پایگاه ورزشی برای شهر پیش‌بینی و منطقه خیرآباد و شهرک مدرس را به ۳ پایگاه ورزشی تقسیم کرده‌ایم و در تعامل با ادارات متولی برنامه‌های ویژه‌ای را اجرایی می‌نمایم.

عباسی ادامه داد: در عزم ملی و مدیریت جهادی باید از عموم مردم و نیروهای دلسوز و بسیجی بهره برد و در طراحی و تبلیغات شهری از طرح‌ها و المان‌های تأثیرگذار معنوی و فرهنگی استفاده نماییم.

وی در پایان گفت: سال ۹۳ را با پروژه‌های فرهنگی- معنوی با کرامت حضرت زهرا (س) و شهدای والامقام آغاز نموده‌ایم و انشاءاله این نگاه معنوی و مدد الهی تا پایان سال همراه دیگر پروژه‌های فرهنگی- اجتماعی و ورزشی شهرداری ورامین باشد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*