۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » از نگاه رسانه ها » فرهنگی
  • شناسه : 4078
  • ۰۷ مهر ۱۳۹۳ - ۱۲:۱۱
  • 136 بازدید
  • ارسال توسط :

معاون وزیر ارشاد: دولت یازدهم مصمم به اجرای بیمه خبرنگاران است

معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با ارائه توضیحاتی پیرامون یارانه پرداختی این معاونت برای اجرای بیمه خبرنگاران گفت: دولت یازدهم مصصم به کمک به بیمه کردن خبرنگاران است تا این تسهیلات از مجرای درست و هدفمند به آنان ارایه شود. حسین انتظامی  در گفت و گو با خبرنگار حوزه رسانه ایرنا با اشاره […]

معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با ارائه توضیحاتی پیرامون یارانه پرداختی این معاونت برای اجرای بیمه خبرنگاران گفت: دولت یازدهم مصصم به کمک به بیمه کردن خبرنگاران است تا این تسهیلات از مجرای درست و هدفمند به آنان ارایه شود.

حسین انتظامی  در گفت و گو با خبرنگار حوزه رسانه ایرنا با اشاره به اننشار لیست حمایت از بیمه خبرنگاران رسانه ها در ۶ ماه دوم سال ۹۲ گفت: برای حمایت از بیمه خبرنگاران و رسانه های کارآفرین، تمامی رسانه های کشور اعم از مکتوب و مجازی می توانند فیش واریزی تیرماه خود به حساب سازمان تامین اجتماعی را به اداره کل مطبوعات و خبرگزاری های داخلی تحویل دهند تا شش برابر مبلغ یاد شده بابت شش ماهه نخست امسال وجه به آنان عودت شود.

وی تاکید کرد: میزان ضرایب حق بیمه خبرنگاران قبلا در بند ۵ بسته حمایتی سال ۹۳ اعلام شده است.

معاون مطبوعاتی وزیر ارشاد توضیح داد: دولت مصصم است به رسانه ها کمک کند تا بیمه خبرنگاران از مجرای درست اجرا تا یارانه مطبوعات نیز هدفمندتر شود.

انتظامی همچنین در خصوص رسانه های غیر خصوصی گفت: اگرچه رسانه های غیر خصوصی از ابتدای امسال از فهرست یارانه حذف شده اند اما با توجه به اهمیت بیمه خبرنگاران، برای این منظور آنان با ضریب خاصی مورد حمایت قرار خواهند گرفت و این خبرنگاران می توانند فیش واریزی خود را ارسال کنند.

وی افزود: چنانچه رسانه ها فیش واریزی خود را حداکثر تا بیست و پنجم مهرماه جاری تحویل دهند تا اوایل آبان ماه مبلغ حمایتی بابت بیمه خبرنگاران به حساب آنان واریز می شود.

به گزارش ایرنا اداره کل مطبوعات و خبرگزاری های داخلی، فهرست دریافت کنندگان یارانه حمایتی (بیمه ۶ ماهه دوم سال ۱۳۹۲) را ساعاتی پیش اعلام کرد که خبر و جزئیات آن نیز توسط ایرنا منتشر شد.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*