۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » تهران » سیاسی » عناوین اصلی » فيروزكوه
  • شناسه : 27975
  • ۱۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۱
  • 291 بازدید
  • ارسال توسط :
مقاومت مردم در تحریم ها یعنی اندیشه امام زنده است
مقاومت مردم در تحریم ها یعنی اندیشه امام زنده است

مقاومت مردم در تحریم ها یعنی اندیشه امام زنده است

فیروزکوه – آبرومند: فرماندار شهرستان فیروزکوه گفت: مقاومت مردم در برابر تحریم ها و فشارهای دشمنان برای حفظ دین، استقلال و آزادی کشور نشان دهنده این است که اندیشه امام(ره) زنده و راه معمار کبیر انقلاب اسلامی و شهدای والا مقام همواره ادامه دارد. به گزارش خبرنگار ما –   مهدی یوسفی جمارانی اظهارداشت: حضور گسترده، […]

فیروزکوه – آبرومند: فرماندار شهرستان فیروزکوه گفت: مقاومت مردم در برابر تحریم ها و فشارهای دشمنان برای حفظ دین، استقلال و آزادی کشور نشان دهنده این است که اندیشه امام(ره) زنده و راه معمار کبیر انقلاب اسلامی و شهدای والا مقام همواره ادامه دارد.

به گزارش خبرنگار ما –   مهدی یوسفی جمارانی اظهارداشت: حضور گسترده، تاثیرگذار و مستمر مردم در راهپیمایی های روز قدس، ۲۲ بهمن، ۱۳ آبان و … نشان می دهد جامعه همچنان روحیه انقلابی و استقلال طلبی خود را همانند زمان مبارزه با طاغوت حفظ کرده و آماده صیانت از دستاوردهای ارزشمند انقلاب از توطئه سودجویان و مستکبران جهان است.

 

وی افزود: قطعاً وحدت و استقامت یکپارچه مردم انقلابی و شهید پرور ایران که با مناسبت های مختلف یا در واکنش به گفتار و اعمال رهبران نامتعادل استکبار جهانی همانند “تروریستی خواندن سپاه پاسداران از سوی آمریکا” در قالب راهپیمایی ها نمایان می شود تبلور همان سیلی محکمی است که امام راحل در دهان دولت طاغوت زدند.

 

یوسفی جمارانی خاطرنشان کرد: رهنمودهای امام خمینی (ره) در هر برهه زمانی کارآمد و بدون شک بهترین روشنگر راه آینده است که توسط جوانان انقلابی و خانواده معظم شهدا نسل به نسل منتقل می شود.

 

فرماندار فیروزکوه گفت: شایسته است نهادهای فرهنگی مطابق با شرایط و نیاز روز جامعه تمهیداتی بیندیشند تا روشنفکری، اقتدار، ایمان و باور امام خمینی (ره) و شهدا در تفکر و عملکرد جوانان امروز نیز متبلور شود.

 

رهبر کبیر انقلاب اسلامی در ۱۴ خرداد ۱۳۶۸ به ملکوت اعلا پیوستند.

 

فیروزکوه یکی از شهرستان های استان تهران است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*