۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » پاكدشت » عناوین اصلی » فرهنگی
  • شناسه : 8564
  • ۲۶ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۹:۵۲
  • 104 بازدید
  • ارسال توسط :

ملاقات عمومی فرماندار پاکدشت با مردم برگزار شد

پاکدشت – ابتکار ورامین: مهندس قاسمی فرزاد فرماندار پاکدشت در ملاقات مردمی این هفته با شهروندان پاکدشت در جریان مشکلات شهروندان قرار گرفت و با بررسی مشکلات آنها دستورات لازم را صادر کرد به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری پاکدشت – مهندس قاسمی فرزاد در راستای خدمت‌رسانی و بررسی مشکلات مردم، […]

پاکدشت – ابتکار ورامین: مهندس قاسمی فرزاد فرماندار پاکدشت در ملاقات مردمی این هفته با شهروندان پاکدشت در جریان مشکلات شهروندان قرار گرفت و با بررسی مشکلات آنها دستورات لازم را صادر کرد

به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری پاکدشت – مهندس قاسمی فرزاد در راستای خدمت‌رسانی و بررسی مشکلات مردم، با شهروندان شهرستان پاکدشت به‌صورت چهره به چهره با جمع کثیری از مردم شهرستان دیدار وضمن بررسی مشکلات شهروندان دستورات لازم را در راستای رفع مشکلات و خواسته‌های آنان صادر کرد.

فرماندارپاکدشت در این دیدار چهره به چهره اظهار داشت: رسیدگی به مشکلات و معضلات شهروندان وظیفه مسئولان و متولیان امور است و همه مسئولان باید در این راستا اهتمام ورزند . وی افزود: خدمت به مردم زمان و مکان نمی‌شناسد و مسئولان باید شبانه‌روزی و با تمام توان و ظرفیت وجودی برای رفع مشکلات مردم تلاش کنند .

قاسمی فرزاد ضمن تاکید بر انجام ملاقاتهای مردمی توسط روسای دستگاههای اجرایی افزود: بدون شک حل مشکلات مردم و برآوردن نیازها و مطالبات آنان مسیر رشد و توسعه شهرستان را هموار خواهد کرد .

وی یادآور شد: این ارتباط بین مسئولان و مردم باید همواره برقرار باشد تا بتوانیم به راحتی مشکلات مردم را شناسایی کرده و آن را برطرف کنیم.

شایان ذکراست جلسات ملاقات مردمی فرماندار شهرستان پاکدشت به منظور رفع مشکلات مردم و در راستای تحقق سیاستهای دولت تدبیر وامید در جهت خدمت رسانی مطلوب و مناسب بطور ثابت ومنظم هر هفته برگزار می گردد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*