۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » عناوین اصلی » قرچك
  • شناسه : 2474
  • ۱۲ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۳:۱۴
  • 88 بازدید
  • ارسال توسط :

ملاقات مردمی فرماندار شهرستان قرچک برگزار شد

قرچک – رامین نیوز: فرماندار قرچک در این ملاقات عمومی که چهار ساعت به طول انجامید ضمن بررسی مشکلات شهروندان، دستورات لازم برای پیگیری و حل این مشکلات از طریق دستگاه‌های اجرایی را صادر کرد. به گزارش خبرنگار رامین نیوز – علی صادقی در حاشیه این دیدار گفت: رسیدگی به مسائل و مشکلات شهروندان اصلی […]

قرچک – رامین نیوز: فرماندار قرچک در این ملاقات عمومی که چهار ساعت به طول انجامید ضمن بررسی مشکلات شهروندان، دستورات لازم برای پیگیری و حل این مشکلات از طریق دستگاه‌های اجرایی را صادر کرد.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز – علی صادقی در حاشیه این دیدار گفت: رسیدگی به مسائل و مشکلات شهروندان اصلی ترین محور برنامه ملاقات مردمی در دولت تدبیر و امید است.

فرماندار شهرستان قرچک رسیدگی به مشکلات مردم را از وظایف مسئولان عنوان کرد و افزود: ملاقات چهره به چهره با مردم حرکتی است که به طور مستقیم با مشکلات شهروندان آشنا و اقدام به رفع آن می شود.

وی با بیان اینکه همه مدیران باید خود را در مقابل مردم مسئول و پاسخگو بدانند، اظهار داشت: تا آنجا که قانون و مقررات اجازه دهد و از عهده فرمانداری برآید به مشکلات مردم رسیدگی خواهد شد.

این مسئول ضمن تاکید بر انجام ملاقاتهای مردمی توسط روسای دستگاههای اجرایی، افزود: برگزاری جلسات ملاقات مردمی سهم بسزایی در رفع مشکلات شهروندان دارد.

نماینده عالی دولت در شهرستان قرچک با بیان اینکه دستورات لازم برای مراجعه کنندگان به مراجع ذیربط صادر شد و این دستورات صادره از سوی معاون و خود بنده پیگیری می شود، افزود: عمده مشکلات مردم در زمینه مسائل اقتصادی، اشتغال و امور اداری دستگاههای خدمات رسان است و برخی نیز مسائل عمومی در خصوص خدمات شهری بود.

لازم به ذکر است جلسات ملاقات مردمی فرماندار قرچک با تأکید ایشان و در جهت تسریع در حل مشکلات مردم، یکشنبه هر هفته در محل فرمانداری برگزار می شود.

شهروندان قرچک می توانند با مراجعه به واحد روابط عمومی فرمانداری نسبت به تکمیل فرم مربوطه و دیدار با فرماندار اقدام کنند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*