۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » عناوین اصلی
  • شناسه : 1456
  • ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۱:۱۳
  • 360 بازدید
  • ارسال توسط :

ملاقات مردمی فرماندار شهرستان قرچک برگزار شد

قرچک – رامین نیوز: برنامه ملاقات مردمی فرماندار شهرستان با شهروندان در محل فرمانداری برگزار شد. به گزارش خبرنگار رامین نیوز- برنامه ملاقات مردمی فرماندار شهرستان قرچک طبق روال یکشنبه هر هفته از ابتدای ساعات کاری در محل فرمانداری و با حضور جمعی از مراجعان به صورت چهره به چهره برگزار شد. طی این برنامه […]

قرچک – رامین نیوز: برنامه ملاقات مردمی فرماندار شهرستان با شهروندان در محل فرمانداری برگزار شد.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز- برنامه ملاقات مردمی فرماندار شهرستان قرچک طبق روال یکشنبه هر هفته از ابتدای ساعات کاری در محل فرمانداری و با حضور جمعی از مراجعان به صورت چهره به چهره برگزار شد.

طی این برنامه مراجعان مسائل و مشکلات خود را به صورت شفاهی با فرماندار در میان گذاشته و ایشان نیز پس از بررسی و کارشناسی های لازم در خصوص موضوعات مطروحه، دستورات لازم برای رسیدگی به مطالبات را به مراجع ذیربط صادر کرد.

فرماندار شهرستان قرچک در حاشیه این دیدار با بیان اینکه رسیدگی به مسائل و مشکلات شهروندان اصلی ترین محور برنامه ملاقات مردمی است، گفت: ملاقات چهره به چهره با مردم حرکتی است که به طور مستقیم با مشکلات شهروندان آشنا و اقدام به رفع آن می شود.علی صادقی افزود: برگزاری جلسات ملاقات مردمی سهم بسزایی در شناسایی و رفع مشکلات شهروندان دارد که باید مسئولان راهکارهای مناسب تری برای رفع معضلات موجود در اسرع وقت ارائه دهند.وی یادآور شد: تا آنجا که قانون و مقررات اجازه دهد و از عهده فرمانداری برآید به مشکلات مردم رسیدگی خواهد شد.

نماینده عالی دولت در شهرستان قرچک با بیان اینکه دستورات لازم برای مراجعه کنندگان به مراجع ذیربط صادر شد و این دستورات صادره از سوی معاونان و خود بنده پیگیری می شود، افزود: عمده مشکلات مردم در زمینه مسائل اقتصادی، اشتغال و امور اداری دستگاههای خدمات رسان است و برخی نیز مسائل عمومی در خصوص خدمات شهری از جمله آسفالت کوچه‌ها و… بود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*