۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » تهران » ري » سیاسی » عناوین اصلی
  • شناسه : 28408
  • ۳۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۲
  • 74 بازدید
  • ارسال توسط :
ملت ایران تسلیم خواسته های نامشروع آمریکا نمی شود
ملت ایران تسلیم خواسته های نامشروع آمریکا نمی شود

ملت ایران تسلیم خواسته های نامشروع آمریکا نمی شود

ری – آبرومند: امام جمعه موقت ری سرنگونی پهباد آمریکایی را نمونه ای از پاسخ دندان شکن کشورمان به هرگونه تجاوز دانست و گفت: ملت ایران تسلیم خواسته های نامشروع آمریکا نمی شود. به گزارش خبرنگار ما – حجت الاسلام عبدالعلی ابراهیمی در خطبه‌های نماز جمعه ری با اشاره به سرنگونی پهباد آمریکایی در حریم […]

ری – آبرومند: امام جمعه موقت ری سرنگونی پهباد آمریکایی را نمونه ای از پاسخ دندان شکن کشورمان به هرگونه تجاوز دانست و گفت: ملت ایران تسلیم خواسته های نامشروع آمریکا نمی شود.

به گزارش خبرنگار ما – حجت الاسلام عبدالعلی ابراهیمی در خطبه‌های نماز جمعه ری با اشاره به سرنگونی پهباد آمریکایی در حریم کشورمان گفت: آمریکایی‌ها باید بدانند این تازه اول راه است، اگر بخواهند به تمامیت ارضی و مرزهای ایران اسلامی تجاوز و تعرضی بکنند با جواب دندان شکن نیروهای مؤمن و انقلابی مواجه خواهند شد.

 

وی با بیان اینکه این برای چندمین بار در طول سال‌های اخیر است، که سپاه پاسداران پهبادهای ارتش آمریکا را در داخل مرزهای کشور منهدم و یا سالم به زمین نشانده است، گفت: آمریکایی‌ها باید بدانند ایران مانند سایر کشورها نیست که با یک جابجایی ناوگان دریایی و هوایی تسلیم خواسته‌های نامشروع دولت ترامپ شود، انهدام پهبادهای نظامی چند صد میلیون دلاری دشمنان نتیجه مقاومت فعال ملت ایران است.

 

درخواست از مسئولان قوه قضائیه برای ایستادن در برابر مفاسد

 

امام جمعه موقت ری افزود: ملت بزرگ ایران نباید به لبخندها و دست دوستی‌های ظاهری دشمنان اعتماد کنند، بیگانگان فقط به دنبال تأمین منافع و جیب‌های خودشان هستند.

 

ابراهیمی در بخش دیگری از خطبه‌های نماز جمعه ری به آغاز هفته قوه قضائیه اشاره کرد و گفت: قوه قضائیه تیغ بران نظام اسلامی در برخورد با انواع مفاسد اقتصادی، اداری و رانت خواری است و رئیس و مسئولان ارشد این قوه باید با قدرت تمام در برابر تمام مفاسد بایستند.

 

نبود زیرساخت‌های پر کردن اوقات فراغت از دلایل گرایش جوانان به اعتیاد

 

وی سپس نسبت به پیروی از فرهنگ منحط غرب هشدار داد و اضافه کرد: آمریکایی‌ها در حالی که دارو و اقلام اساسی زندگی ملت ایران را تحریم کرده اند ولی به هیچ عنوان دخانیات را تحریم نمی‌کنند، چون به دنبال ترویج اعتیاد در میان جوانان هستند.

 

امام جمعه موقت ری گفت: نبود زیرساخت‌های لازم برای پر کردن اوقاف فراغت جوانان را یکی از دلایل گرایش آنان به مواد مخدر عنوان کرد و دستگاه‌های متولی به ویژه مساجد و بسیج باید برای ایام تابستان و اوقات فراغت جوانان برنامه ریزی درست و اصولی داشته باشند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*