۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » استان ها » پاكدشت » تهران » سیاسی » عناوین اصلی
  • شناسه : 54467
  • ۰۷ آذر ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۲
  • 113 بازدید
  • ارسال توسط :
منطق بسیج تبدیل تهدید‌ها به فرصت است
منطق بسیج تبدیل تهدید‌ها به فرصت است

منطق بسیج تبدیل تهدید‌ها به فرصت است

پاکدشت – آبرومند: منطق اصلی شکل گیری بسیج دفع تهدید و تبدیل تهدید‌ها به فرصت است. به گزارش خبرنگار ما – فرمانده سپاه محمد رسول الله تهران در جمع فرماندهان بسیج شهرستان پاکدشت گفت: بسیج برای حفظ و ایجاد امنیت در کشور شکل گرفت و امروز در هر عرصه‌ای که نیاز باشد بسیج و بسیجی […]

پاکدشت – آبرومند: منطق اصلی شکل گیری بسیج دفع تهدید و تبدیل تهدید‌ها به فرصت است.

به گزارش خبرنگار ما – فرمانده سپاه محمد رسول الله تهران در جمع فرماندهان بسیج شهرستان پاکدشت گفت: بسیج برای حفظ و ایجاد امنیت در کشور شکل گرفت و امروز در هر عرصه‌ای که نیاز باشد بسیج و بسیجی حضور فعال و اثرگذار دارد.

منطق بسیج تبدیل تهدید‌ها به فرصت استسردار حسن زاده افزود: کارکرد امروز بسیج همان کارکردی است که مد نظر امام خمینی (ره) است. وی گفت: معمولا تعریف امنیت یک ارتباط مستقیم با تهدید دارد به این معنی که هرجا تهدید باشد امنیت نیست و بالعکس هرجا تهدید نباشد امنیت وجود دارد.

وی گفت: توجه و توسعه بسیج مساوی است با رفع تهدیدها، ایجاد و تولید امنیت.

وی افزود: در بیان ضرورت امنیت همین بس که امنیت پیش زمینه‌ی توسعه کشور در تمام زمینه‌ها اعم از پیشرفت اقتصادی، تولید علم و رفع مشکلات اجتماعی است.

حسن زاده که در همایشی با عنوان پرچم داران بسیج سخنرانی می‌کرد گفت: دشمنان ما عزا گرفتند وقتی که تفکر انقلابی بسیج در کشور فراگیر شد چرا که مهمترین عامل بازدارنده گی در مقابل هر تهدیدی از جمله تهدیدات نظامی، فرهنگی، سایبری، روانی و اجتماعی بسیج است.

وی در پایان افزود: کسوت بسیجی به حکم و کارت بسیج نیست و تفکر بسیجی در هرجایی که مردم حضور دارند امتداد دارد.

در پایان این مراسم که در کانون فرهنگی و تربیتی شهدای دانش آموز برگزار شد، از فرماندهان برتر پایگاه‌های مقاومت بسیج شهرستان پاکدشت با اهدای لوح سپاس تقدیر شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*