۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » تهران » عناوین اصلی » ملارد
  • شناسه : 27538
  • ۰۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۷
  • 399 بازدید
  • ارسال توسط :
«مهدی صفدری» با ۶ رای شورا سرپرست شهرداری ملارد شد
«مهدی صفدری» با ۶ رای شورا سرپرست شهرداری ملارد شد

«مهدی صفدری» با ۶ رای شورا سرپرست شهرداری ملارد شد

ملارد- آبرومند: طی جلسه‌ای در شورای اسلامی شهر ملارد«مهدی صفدری» با ۶ رای شورا سرپرست شهرداری ملارد شد.   به گزارش خبرنگار ما به نقل از مهر- عصر یکشنبه طی جلسه‌ای که در شورای اسلامی شهر ملارد با عنوان انتخاب شهردار ملارد برگزار شد، مهدی صفدری با ۶ رأی موافق سرپرست شهرداری ملارد شد.   […]

ملارد- آبرومند: طی جلسه‌ای در شورای اسلامی شهر ملارد«مهدی صفدری» با ۶ رای شورا سرپرست شهرداری ملارد شد.

 

به گزارش خبرنگار ما به نقل از مهر- عصر یکشنبه طی جلسه‌ای که در شورای اسلامی شهر ملارد با عنوان انتخاب شهردار ملارد برگزار شد، مهدی صفدری با ۶ رأی موافق سرپرست شهرداری ملارد شد.

 

گفتنی است که صفدری از میان ۳۱ نفر داوطلب حضور سکان دار مدیریت شهری به عنوان سرپرست شهرداری ملارد انتخاب شد.

 

رئیس شورای اسلامی شهر ملارد در رابطه با انتخاب شهردار در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: ۳۱ نفر برای حضور در پارلمان شهری شهر ملارد داوطلب شده بودند که در مرحله اول و بعد از ارزیابی و آیتم‌هایی که قانون برای انتخاب شهردار تعریف نموده بود از ۳۱ نفر به ۸ نفر رسیدیم.

 

محبوب اکبری ادامه داد: ۸ نفر باقی مانده به صورت مکتوب برنامه‌های خود را برای شورا ارائه دادند و هر کدام به مدت یک الی دو ساعت فرصت دفاع از برنامه‌های خود داشتند و سوالات پیش آمده نیز طبق فرصتی که در اختیار این عزیزان قرار داده بودیم رفع ابهام شد و در نهایت از ۸ نفر نیز به دو نفر رأی داده شد.

 

وی تصریح کرد: این دو نفر نیز عصر امروز به شورا دعوت شده و بعد از بررسی و پاسخ به سوالات و استعلامات و در نهایت با رأی گیری که انجام شد ۶ نفر به مهدی صفدری رأی دادند و یک رأی سفید داشتیم و ۲ رأی نیز به آقای موسوی رأی دادند.

 

رئیس شورای اسلامی شهر در رابطه با رزومه مهدی صفدری سرپرست منتخب گفت: مهندس صفدری معاونت مناطق شهر تهران، کارشناس رشته عمران و با ۱۶ سال سابقه کار در مدیریت شهری را داشته و امیدواریم با این تجربه خوبی که در استان کسب نموده در راستای رشد و توسعه و استفاده از توانمندی خود نمره قبولی را در پایان از شهروندان دریافت نماید.

 

وی ادامه داد: خوشبختانه شورای اسلامی شهر ملارد از هیچ حزب، گروه و شخص خاص در انتخاب شهردار متأثر نبوده و تمامی تلاش خود را نمودیم تا فردی توانمند برای مدیریت شهری ملارد انتخاب کنیم.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*