۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » عناوین اصلی » فرهنگی » ورامين
  • شناسه : 2081
  • ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۳:۱۹
  • 347 بازدید
  • ارسال توسط :

مهلت ارسال آثار جشنواره شعر کشوری طراوت یک هفته تمدید شد

ورامین- رامین نیوز: معاون اداره ورزش و جوانان شهرستان ورامین از تمدید یک هفته ای مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره شعر طراوت خبر داد. به گزارش خبرنگار رامین نیوز- علیرضا فرجی گفت: با توجه به اینکه مقرر گردیده بود گستره شعر طراوت استانی باشد، آثار از دیگر استانها نیز ارسال شد و هیات علمی […]

ورامین- رامین نیوز: معاون اداره ورزش و جوانان شهرستان ورامین از تمدید یک هفته ای مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره شعر طراوت خبر داد.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز- علیرضا فرجی گفت: با توجه به اینکه مقرر گردیده بود گستره شعر طراوت استانی باشد، آثار از دیگر استانها نیز ارسال شد و هیات علمی نیز بعد از تشکیل جلسه دستور کشوری شدن این جشنواره را صادر کرد.

دبیر جشنواره شعر طراوت افزود: بر این اساس جشنواره به صورت کشوری معرفی گردید و مهلت ارسال آثار نیز برای سهولت شرکت کنندگان و علاقه مندان به یک هفته دیگر افزایش یافت.

معاون اداره ورزش و جوانان اظهار داشت: تا کنون تمامی استانهای کشور در این جشنواره شرکت نموده اند و آثار خود را نیز ارسال کرده اند که می توان این برنامه را به جهت حمایت و هدایت بی شائبه اهالی شعر و ادب و خبرنگاران موفقیت آمیز توصیف کرد.

وی گفت: درحال حاضر ۱۵۰ شرکت کننده با ارسال ۶۰۰ اثر، در این جشنواره شرکت نموده اند که قطع به یقین آمار در طول این یک هفته افزایش خواهد یافت.

فرجی افزود: مقرر گردیده بود ارسال آثار تا ۲۹ اردیبهشت ماه سال جاری در دستور کار باشد که با توجه به درخواست شرکت کنندگان، مهلت تا پنجم خردادماه تمدید گردید.

دبیر جشنواره شعر طراوت ادامه داد: علاقه مندان میتوانند با توجه به تمدید مهلت، آثار خود را از طریق پست الکترونیک shereostan@gmail.com به دبیرخانه ارسال نمایند.

وی اظهار داشت: دبیرخانه در محل اداره ورزش و جوانان شهرستان ورامین واقع شده است و افراد می توانند اشعار خود را با موضوعات ورزش، سلامتی، زندگی، نشاط و طراوت به واحد معاونت توسعه امور ورزش ارجاع دهند.

معاون اداره گفت: اختتامیه جشنواره نیز در روز چهارشنبه ۲۸ خردادماه در هتل سپینود ورامین برگزار خواهد شد و تمامی شرکت کنندگان به این مراسم دعوت
می شوند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*