۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 54397
  • ۰۴ آذر ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۹
  • 6 بازدید
  • ارسال توسط :
موانع اداری موجب عدم رغبت سرمایه‌گذاران به سرمایه‌گذاری شده است
موانع اداری موجب عدم رغبت سرمایه‌گذاران به سرمایه‌گذاری شده است

موانع اداری موجب عدم رغبت سرمایه‌گذاران به سرمایه‌گذاری شده است

زاهدان – آبرومند: نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان گفت: فضای همکاری و زمینه‌های سرمایه‌گذاری در استان بسیار است اما متاسفانه برخی موانع اداری و فرهنگی باعث شده تا سرمایه‌گذاران رغبتی برای حضور در استان نداشته باشند که باید مشکلات و موانع برطرف و زیرساخت ها فراهم شود.   به گزارش خبرنگار ما به […]

زاهدان – آبرومند: نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان گفت: فضای همکاری و زمینه‌های سرمایه‌گذاری در استان بسیار است اما متاسفانه برخی موانع اداری و فرهنگی باعث شده تا سرمایه‌گذاران رغبتی برای حضور در استان نداشته باشند که باید مشکلات و موانع برطرف و زیرساخت ها فراهم شود.

 

به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – آیت‌الله مصطفی محامی روز پنجشنبه در نشست با معاون وزیر صمت و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی ایران و مدیران بخش صنعت، معدن و تجارت استان اظهار داشت: محدودیت‌های موجود و خشکسالی‌های اخیر، مردم سیستان‌وبلوچستان را با مشکلات زیادی روبرو کرده است.

وی افزود: متاسفانه واحدهای صنعتی بزرگی در سطح استان وجود ندارد و باید در کنار صنایع بزرگ به دنبال توسعه واحدهای کوچک و تقویت بازارچه‌های مرزی باشیم.

همچنین  معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل شهرک‌های صنعتی ایران در این نشست با اشاره به سفر رییس جمهوری به استان سیستان و بلوچستان و دستور وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: توسعه زیرساخت‌های شهرک‌های صنعتی سیستان و بلوچستان مورد توجه قرار دارد.

علی رسولیان افزود: مشکل کمبود اراضی برای صنایع نداریم و باید برخی از شهرک های صنعتی را توسعه دهیم.

وی ضمن اشاره به مشکل تامین آب مورد نیاز شهرک‌های صنعتی استان، یادآور شد: در جلساتی که با استاندار سیستان و بلوچستان و نمایندگان حوزه سیستان داشتیم مقرر شد از پساب فاضلاب شهری برای شهرک های صنعتی زاهدان و زابل بهره ببریم.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی ایران با اشاره به اینکه برای سیستان و بلوچستان کارگاه های کوچک را برنامه‌ریزی کردیم، ادامه داد: تا کنون در استان ۵۰ کارگاه تولیدی اجرایی و عملیاتی شده است.

وی افزود : از میان یکهزار و ۱۰۰ واحد تولیدی استان ۲۰۰ واحد راکد هستند که تلاش می‌کنیم تعداد واحدهای راکد را کاهش دهیم.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*