۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » پاكدشت » عناوین اصلی
  • شناسه : 7838
  • ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۹:۳۳
  • 111 بازدید
  • ارسال توسط :

موفقیت ادارات و نهاد ها از گذرگاه یک روابط عمومی خلاق عبور میکند

پاکدشت – ابتکار ورامین: نماینده شهرستان پاکدشت در مجلس با تبریک فرارسیدن هفته ارتباطات و روابط عمومی با برشمردن اهمیت این نقش در سازمان   در نهادها و سازمانها این روز را به فعالان عرصه ارتباطات و روابط عمومی ها تبریک گفت. به گزارش خبرنگار ما – فرهاد بشیری به توانمندی مسئولان روابط عمومی شهرستان پاکدشت […]

پاکدشت – ابتکار ورامین: نماینده شهرستان پاکدشت در مجلس با تبریک فرارسیدن هفته ارتباطات و روابط عمومی با برشمردن اهمیت این نقش در سازمان   در نهادها و سازمانها این روز را به فعالان عرصه ارتباطات و روابط عمومی ها تبریک گفت.

به گزارش خبرنگار ما – فرهاد بشیری به توانمندی مسئولان روابط عمومی شهرستان پاکدشت در درک متقابل و توسعه تفاهم با عموم مردم اشاره کرد و افزود: سرنوشت کل مجموعه یا سازمان در نهایت منتهی به روابط عمومی آن سازمان است و موفقیت آنها در گذرگاه روابط عمومی ها سنجیده میشود.

وی با بیان اینکه روابط عمومی یک شغل تمام وقت و بدون تعطیلی است اظهار کرد: طی سالیان اخیر اقدامات موثری برای خارج شدن پست روابط عمومی در ادارات از مهجوریت انجام شده اما با توجه به وسعت عملکرد و وظایف متعدد این پست باید تلاش در این زمینه تداوم داشته باشد .

نماینده پاکدشت اظهار کرد:مدیران توانمند قطعا اهمیت ویژه ای به روابط عمومی قائل هستند چرا که خوب می دانند بدون داشتن یک روابط عمومی فعال، پویا و پیشرفته، هیچ ارگان یا سازمانی نمی تواند آن گونه که باید اهداف خود را بشناساند یا در جهت رفع مشکلات و پاسخگویی به مطالبات جامعه گام بردارد.

بشیری شورای روابط عمومی شهرستان پاکدشت را نماینده جامعه روابط عمومی شهرستان برشمرد و گفت: نیاز این مجموعه، تداوم آموزش با توجه به سرعت فناوری های ارتباطی و ایجاد رابطه مستمر با کانال های رسانه ای داخلی و استانی است که امیدواریم با همت مدیران ادارات و پیگیری شورای روابط عمومی گلایه هایی که در زمینه امکانات سخت افزاری و نرم افزاری از سوی برخی مسئولان روابط عمومی مطرح می شود مرتفع شود.

(منبع خبر: gmail)

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*