۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » ورامين
  • شناسه : 6874
  • ۱۳ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۸
  • 190 بازدید
  • ارسال توسط :

میرزایی خبر داد فعالیت۳۰۵ واحد نانوایی در ورامین

ورامین – ابتکار ورامین: رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ورامین از فعالیت بیش از ۳۰۵ واحد نانوایی در محدوده شهرستان ورامین خبر داد. به گزارش خبرنگار ما به نقل از اسوه نیوز – حسن میرزایی با اشاره به نظارت مداوم بازرسان اداره صنعت و معدن و تجارت از واحدهای مختلف نانوایی شهرستان ورامین […]

ورامین – ابتکار ورامین: رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ورامین از فعالیت بیش از ۳۰۵ واحد نانوایی در محدوده شهرستان ورامین خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از اسوه نیوز – حسن میرزایی با اشاره به نظارت مداوم بازرسان اداره صنعت و معدن و تجارت از واحدهای مختلف نانوایی شهرستان ورامین اظهار داشت: بازرسان اداره صنعت، معدن و تجارت در کنار مأموران بهداشتی و تعزیرات حکومتی در قالب اکیپ های مختلف از فعالیت واحدهای مختلف نانوایی در سطح شهرستان ورامین بازدید می کنند.

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ورامین افزود: در این بازرسی ها تلاش می شود تا علاوه بر بررسی کیفیت نان های عرضه شده، میزان رعایت اصول بهداشتی در نان عرضه شده به مردم مورد بررسی قرار بگیرد.

وی ادامه داد: بر اساس آمارهای دریافتی بیش از ۳۰۵ واحد نانوایی در سطح شهرستان ورامین فعال بوده و به تولید و عرضه انواع نان نظیر سنگگ، لواش، بربری، تافتون می پردازند و این واحدها به صورت مداوم مورد بازرسی قرار می گیرند.

میرزایی با اشاره به آزاد پز شدن تعدادی از واحدهای نانوایی شهرستان ورامین اضافه کرد: در محدوده شهری شهرستان ورامین و بر اساس آمارهای به دست آمده، ۷۵ واحد نانوایی به صورت آزاد پز، نان را به شهروندان ورامینی عرضه می کنند.

این مسئول سپس با اشاره به ایجاد فضای رقابتی در میان واحدهای نانوایی گفت: با تدابیر اندیشیده شده هم اکنون یک فضای رقابتی بین واحدهای نانوایی ایجاد شده است و هر یک از واحدها تلاش می کنند تا با پخت نان با کیفیت بهتر و مطلوب تر، مشتریان بیشتری را جذب کنند.

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ورامین یادآور شد:شهروندان ورامینی می توانند هر گونه پیشنهاد و انتقادی را درباره عملکرد واحدهای نانوایی به اداره صنعت،‌معدن و تجارت ارائه کنند تا در کم ترین زمان ممکن مورد بررسی قرار گیرد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*