۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » عناوین اصلی » ورزشی
  • شناسه : 1447
  • ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۰:۱۶
  • 390 بازدید
  • ارسال توسط :

نامداری نایب رئیس شورای شهر قرچک فوتسال شوراهای اسلامی شهر و روستا استان تهران برگزار شد

قرچک- رامین نیوز: حدوداً یک ماه پیش طبق بند ۲ مصوبه شورای اسلامی استان تهران که بنده عضو هیئت وی‍ژه آن مجموعه هستم، تصمیم گرفتیم یک سری مسابقات برای خواهران و برادران در سطح استان برگزار کنیم. به گزارش میرزا کریمی خبرنگار رامین نیوز  – نامداری نایب رئیس  شورای شهر قرچک گفت: این بازیها به […]

قرچک- رامین نیوز: حدوداً یک ماه پیش طبق بند ۲ مصوبه شورای اسلامی استان تهران که بنده عضو هیئت وی‍ژه آن مجموعه هستم، تصمیم گرفتیم یک سری مسابقات برای خواهران و برادران در سطح استان برگزار کنیم.

به گزارش میرزا کریمی خبرنگار رامین نیوز  – نامداری نایب رئیس  شورای شهر قرچک گفت: این بازیها به میزبانی شهرستان قرچک برگزار شد و شورا شهرستان محمد زمانی افشار لطف کردند در جلسه مصوب نمودند و توانستیم بودجه بازیها را برای عزیزان مصوب کنیم، شهرداری و دوستان کمک کردند که این بازها با مهمان نوازی خوب برگزار شد.

وی ادامه داد: مسابقه خواهران در سطح استان تهران برگزار شد، در پادگان حضرت الزهرا(س) بنت محمد رسول الله حدوداً ۶۰ نفر از خواهران شوراها و مشاور محترم امور بانوان حضور داشتند .

نامداری عضو شورا استان تهران گفت: این مسابقات با حضور اعضای شورا شهر و روستا و بخش برگزار شد.

وی افزود: نفرات برتر خانم ها فهیمه جلبی با امتیاز ۷۰ نفر اول از شورای شهر پاکدشت شدند، خانم طیبه سلطانی با امتیاز ۴۳ نفر دوم از روستای علی آباد قاجار بخش چهار دنگی شهرستان اسلامشهر، خانم ربابه حسینی کلندر با امتیاز ۴۰ نفر سوم از شورای اسلامی شهرستان بهارستان نفرات برتر اول تا سوم بودند.

این مسئول اظهار داشت: مسابقات فوتسال هم با بزرگوراری دوستان خصوصاً مربی خوب کشور، شهید منصوری و از  تقوی خواهش کردیم هیئت داوران تشریف آوردند و مسابقات انجام شد مسابقات طی سه دوره، دوره اول قرچک با بهارستان، پاکدشت با شهریار، اسلام شهر با دماوند، شمیرانات با برج، رباط کریم با پردیس، ورامین با فیروزکوه و ری با ملارد دور دوم: دماوند با پاکدشت، شمیرانات با شهریار، ری با رباط کریم، قرچک با ورامین دوره سوم: شمیرانات با ورامین، پاکدشت با رباط کریم  بازی داشتند.

نامداری در پایان گفت: تصمیم گرفته شد که دوره بعد مسابقات به علت تعداد زیاد تیم ها اول در شهرستانهای خودشان بازها برگزار شود و سپس تیم برتر هر شهرستان به شهرستان معرفی شود و در ادامه استانی تیم ها مسابقه بدهند.

جا دارد تشکر کنم از حضور خوارزمشاهی معاون اجرایی که حضور دارند اعضای محترم شورا شهرستان شورای شهر که توی این مسابقات به ما کمک کردند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*