۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » ورامين
  • شناسه : 4608
  • ۱۸ آبان ۱۳۹۳ - ۲۰:۴۸
  • 188 بازدید
  • ارسال توسط :

نایب رییس شورای اسلامی شهر ورامین: مترو، خواسته به حق مردم ورامین می باشد

ورامین-ابتکارآنلاین:نایب رییس شورای اسلامی شهر ورامین گفت: دولت باید برای ادامه فعالیت شرکت مترو و احداث شبکه ریلی مترو به خواسته و مطالبه مردم ورامین احترام بگذارد. جعفر اردستانی در حاشیه جلسه علنی شورا گفت: مردم ورامین امیدوارند که مصوبات دولت گذشته در مورد احداث مترو محقق شود. وی افزود: کاری که با پیگیریهای فراوان توسط […]

ورامین-ابتکارآنلاین:نایب رییس شورای اسلامی شهر ورامین گفت: دولت باید برای ادامه فعالیت شرکت مترو و احداث شبکه ریلی مترو به خواسته و مطالبه مردم ورامین احترام بگذارد.

جعفر اردستانی در حاشیه جلسه علنی شورا گفت: مردم ورامین امیدوارند که مصوبات دولت گذشته در مورد احداث مترو محقق شود.

وی افزود: کاری که با پیگیریهای فراوان توسط مسئولین شهرستان ورامین انجام شد و پروژه راه آهن شهری به مترو تبدیل گردید را حالا دولت یازدهم می خواهد مجدداً ماهیت آن را از مترو به راه آهن تبدیل کند که این مطلوب و شایسته مردم دیار ۱۵ خرداد نیست.

وی تصریح کرد: تلاش ها و پیگیریهای بسیار زیادی توسط همه مسئولان و دلسوزان منطقه صورت گرفت که تا اینکه دولت دهم مجاب شد مصوباتی را بگذارد و خواسته مردم شهیدپرور را در مورد مترو بپذیرد.

نایب رییس شورای اسلامی شهر ورامین در پایان افزود: دولت تدبیر و امید نباید با چشم پوشی از مطالبه به حق مردم اقدام دیگری انجام دهد زیرا که مردم ما به این دولت امید بسته اند که با تدبیری مناسب به خواسته مردم و مسئولین این منطقه که نقش بسزایی در انقلاب داشته است.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*