۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » تهران » سیاسی » عناوین اصلی » ورامين
  • شناسه : 28278
  • ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۰:۴۱
  • 276 بازدید
  • ارسال توسط :
نباید از توطئه های دشمنان غافل شد
نباید از توطئه های دشمنان غافل شد

نباید از توطئه های دشمنان غافل شد

ورامین- آبرومند: امام جمعه موقت ورامین با بیان این که نباید از توطئه های دشمنان غافل شد، تحریم را بهترین فرصت برای خودکفایی دانست. به گزارش خبرنگار ما – حجت الاسلام سید مصطفی احمدی در خطبه‌های نماز جمعه امروز ورامین طی سخنانی با اشاره به پیام نخست وزیر ژاپن از سوی ترامپ به مقام معظم […]

ورامین- آبرومند: امام جمعه موقت ورامین با بیان این که نباید از توطئه های دشمنان غافل شد، تحریم را بهترین فرصت برای خودکفایی دانست.

به گزارش خبرنگار ما – حجت الاسلام سید مصطفی احمدی در خطبه‌های نماز جمعه امروز ورامین طی سخنانی با اشاره به پیام نخست وزیر ژاپن از سوی ترامپ به مقام معظم رهبری گفت: مردان خدا در برابر مؤمنین متواضع هستند، اما در برابر کفار و زورگویان کرنش نخواهند کرد و با عزت می‌ایستند.

 

وی به دوران تسخیر لانه جاسوسی آمریکا اشاره کرد و افزود: در آن زمان نیز عده‌ای از آمریکا برای ملاقات با امام (ره) به ایران آمدند، اما امام (ره) اجازه ندادند، هواپیمای حامل گروه آمریکایی به ایران وارد شود و آن هواپیما بازگشت.

 

امام جمعه موقت ورامین گفت: مقام معظم رهبری اصلاً جواب پیام رئیس جمهور آمریکا را ندادند، ترامپ لیاقت ندارد، که به پیامش پاسخ داده شود.

 

وی در ادامه به تحریم‌های آمریکا علیه ملت ایران اشاره کرد و افزود: در شرایط تحریم باید بیشترین تلاش‌ها در راستای خودکفایی صورت گیرد.

 

خطیب جمعه ورامین با بیان اینکه باید از همه ظرفیت و توان داخلی استفاده شود، گفت: نباید از توطئه‌های دشمنان غافل شد و به ویژه در دوران انتخابات باید هوشیار و مراقب توطئه چینی‌ها باشیم.

 

وی اضافه کرد: قدرت‌های استکباری در ۴۰ سال گذشته تمام توان خود را به کار بستند، تا ملت ایران را شکست دهند، اما ملت دلیر و شجاع ایران هرگز از این تهدیدها ترسی ندارند و به خوبی می‌دانند، عقب نشینی سبب گستاخی بیش از پیش دشمن می‌شود.

 

احمدی با بیان اینکه امروز جبهه مقاومت سبب عقب نشینی دشمنان شده است، گفت: رمز پیروزی تقوای همراه با مقاومت است که طی ۴۰ سال گذشته شاهد موفقیت به دلیل تقوای الهی و نیز مقاومت بوده‌ایم و این روند باید تداوم یابد.

 

وی سپس حادثه ترور زائران امام رضا (ع) در ۳۰ خرداد سال ۷۳ در روز عاشورا در حرم رضوی را مورد اشاره قرار داد و گفت: این جنایت توسط منافقین کوردل به وقوع پیوست و امروز شاهد حمایت از این منافقین توسط مستکبران و مدعیان حقوق بشر هستیم.

 

امام جمعه موقت ورامین در ادامه ۱۵ شوال مصادف با سالروز وفات حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) را مورد اشاره قرار داد و افزود: مقام و جایگاه حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) بر کسی پوشیده نیست و در روایات متعدد بر زیارت این حضرت تاکید شده است.

 

وی سپس سالروز تشکیل جهاد سازندگی به فرمان امام خمینی (ره) در ۲۷ خرداد ۵۸ را مورد اشاره قرار داد و گفت: در دوران دفاع مقدس شاهد زحمات بسیار جهادگران بودیم و بعد از جنگ تحمیلی نیز در بازسازی مناطق جنگ زده، تولید واکسن‌های پزشکی و دامپزشکی، دامپروری، شیلات، آبخیزداری و مهندسی و… شاهد حضور پر شور جهادگران بوده‌ایم.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*