۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » تهران » ري » عناوین اصلی
  • شناسه : 54302
  • ۰۱ آذر ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۶
  • 0 بازدید
  • ارسال توسط :
نسبت به حل مشکلات مردم شهرری غفلت شده‌است
نسبت به حل مشکلات مردم شهرری غفلت شده‌است

نسبت به حل مشکلات مردم شهرری غفلت شده‌است

ری – آبرومند: تولیت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) گفت: با وجود تاکیدهای مختلف به نمایندگان و رؤسای جمهوری ادوار گذشته، نسبت به حل مشکلات مردم ولایتمدار شهرری غفلت شده‌است.   به گزارش خبرنگار ما – آیت الله محمد محمدی ری شهری در دیدار با محمد ناظم رضوی شهردار منطقه ۲۰ تهران – شهرری اظهار […]

ری – آبرومند: تولیت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) گفت: با وجود تاکیدهای مختلف به نمایندگان و رؤسای جمهوری ادوار گذشته، نسبت به حل مشکلات مردم ولایتمدار شهرری غفلت شده‌است.

 

به گزارش خبرنگار ما – آیت الله محمد محمدی ری شهری در دیدار با محمد ناظم رضوی شهردار منطقه ۲۰ تهران – شهرری اظهار داشت: مردم شهرری همواره دچار مشکلات متعدد و محرومیت ها بوده اند ولی در برهه های مختلف نظام جمهوری اسلامی در مسیر نظام و انقلاب، محکم و استوار حرکت کرده اند.

 

وی با تاکید برحل مشکلات مردم شهرری از سوی شهردار جدید، اظهار امیدواری کرد: هر ۲ مجموعه مجلس و شهرداری باید به مشکلات مردم ری درخصوص اطراف شهرستان و همچنین اطراف حرم مطهر رسیدگی کنند تا با تصمیم های اساسی و اجرای آن این مشکلات حل شود.

 

تولیت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی افزود: در سالیان متمادی که توفیق خدمت به این امامزاده و محدث والامقام را داشته ام به خوبی شهرری و مشکلات آن را می شناسم و رفع این مشکلات را مکرر به مسئولان مختلف تاکید کرده ام.

 

در ابتدای این دیدار سید محمد ناظم رضوی، شهردار منطقه ۲۰ تهران – شهرری  در خصوص رویکرد و نگاه ویژه شهردار تهران نسبت به حل معضلات شهرری و همچنین اجرای ۱۶ مصوبه جدید شهرداری در منطقه ری با توجه به ظرفیت های موجود این شهرستان در حوزه‌های عمرانی، فرهنگی و خدمات شهری و زیباسازی، گزارشی ارائه کرد.

 

منطقه ۲۰ (شهرری) جنوبی‌ترین منطقه شهری شهرداری تهران است و دارای پنج ناحیه داخل محدوده و ۲ ناحیه خارج محدوده و ۲۱ محله است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*