۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » ري » عناوین اصلی » فرهنگی
  • شناسه : 6160
  • ۰۴ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۷:۳۰
  • 160 بازدید
  • ارسال توسط :

نشریه تجربی کانون شهید فهمیده شهرستان ری در جشنواره منطقه ای “محراب قلم” برگزیده شد

ری – ابتکار ورامین: نشریه تجربی کانون شهید فهمیده شهرستان ری در جشنواره منطقه ای “محراب قلم” برگزیده شد کانون فرهنگی هنری شهید فهمیده شهرستان ری در جشنواره منطقه ای “محراب قلم” به عنوان برگزیده بخش نشریه تجربی شناخته شد. به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان […]

ری – ابتکار ورامین: نشریه تجربی کانون شهید فهمیده شهرستان ری در جشنواره منطقه ای “محراب قلم” برگزیده شد

کانون فرهنگی هنری شهید فهمیده شهرستان ری در جشنواره منطقه ای “محراب قلم” به عنوان برگزیده بخش نشریه تجربی شناخته شد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری، در این جشنواره فعالان کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان های تهران، خراسان رضوی، مازندران، خراسان شمالی، مرکزی، گلستان و البرز با ۶۶ اثر در بخش نشریات تجربی و ۵۵ اثر در بخش وبلاگ شرکت دارند.

از استان تهران ۲۲ نشریه، استان قم دو نشریه، استان مرکزی ۱۶ نشریه و استان سمنان سه نشریه، گلستان پنج نشریه، البرز یک نشریه، خراسان شمالی چهار نشریه، خراسان رضوی ۱۰ نشریه و مازندران سه نشریه در این جشنواره شرکت کرده اند.

این جشنواره در رشته های وبلاگ نویسی و نشریات تجربی ویژه اعضای کانون های مساجد در دو مرحله منطقه ای و کشوری برگزار می شود.

توسعه فعالیت های فرهنگی و هنری در مساجد کشور، شناسایی، جهت دهی و سازماندهی وبلاگ ها و نشریات تجربی فعال در کانونهای مساجد، توسعه کمی و کیفی وبلاگ ها و نشریات تجربی مساجد، ایجاد فضای رقابت سالم و ارتقاء سطح علمی و تجربی فعالان، فضای مجازی و مطبوعاتی کانون های مساجد، تشویق به انجام فعالیت های سازنده و اثرگذار در کانون های فرهنگی و هنری مساجد را از مهمترین اهداف برگزاری جشنواره وبلاگ نویسی و نشریات تجربی در کشور (محراب قلم) است.

مرحله منطقه ای هفتمین جشنواره وبلاگ نویسی و نشریات تجربی کانون های مساجد کشور محراب قلم در روزهای هفتم و هشتم اسفند در استان سمنان برگزار می شود که از مدیر مسئول کانون شهید فهمیده شهرستان ری به عنوان صاحب نشریه تجربی برتر تجلیل خواهد شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*