۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » قرچك
  • شناسه : 6645
  • ۲۴ اسفند ۱۳۹۳ - ۲۳:۴۷
  • 163 بازدید
  • ارسال توسط :

نشست خبری اعضای شورای اسلامی شهر قرچک

قرچک – ابتکار ورامین: نشست خبری تنی ز اعضای شورای اسلامی شهر قرچک در سالن کنفرانس شهرداری شهرستان قرچک برگزار شد. به گزارش خبرنگار ما به نقل از قرچک آنلاین – نشست خبری اعضای شورای اسلامی شهر قرچک با حضور علی بیات نائب رئیس ، سعید نامدارینائب رئیس شورای اسلمی استان تهران، محمد زمانی افشار […]

قرچک – ابتکار ورامین: نشست خبری تنی ز اعضای شورای اسلامی شهر قرچک در سالن کنفرانس شهرداری شهرستان قرچک برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از قرچک آنلاین – نشست خبری اعضای شورای اسلامی شهر قرچک با حضور علی بیات نائب رئیس ، سعید نامدارینائب رئیس شورای اسلمی استان تهران، محمد زمانی افشار عضو هئیت رئیسه شورای اسلامی شهرستان، مهدی زمانی افشار رئیس کمیسیون برنامه و بوجه و امور حقوقی در سالن کنفرانس شهرداری شهرستان قرچک برگزار شد.

در ابتدا سعید نامداری نائب رئیس شورای اسلامی استان تهران در خصوص آلایندگی شهرستان اظهار داشت: قرچک که ازبخش پالایشگاه تهران ، ذوب مس و کارخانه سیمان تهران که آلایندگی برای این شهرستان ایجاد می کنند دچار مشکل شده است که با پیگیری های فرماندار و شهردار شهرستان که کل آلایندگی که به ری تعلق می گیرد بخشی از آن که حدود ۴۰ درصد می باشد به شهرستان قرچک که در خطر است تعلق بگیرد که متاسفانه جلو آن از طرف سازمان محیط زیست گرفته شده است دنبال می کنند.

وی افزود: در قالب ارزش افزوده کمک های به شهرستان شده اما هنوز در خصوص آلایندگی مبلغ پرداخت نشده و قول داده شده تا پایان سال واریز شود و این مبلغ که پرداخت خواهد شد برای سال ۹۲ است.

محمد زمانی افشار عضو هئیت رئیسه شورای اسلامی شهرستان گفت: هفت میلیارد تومان که در قالب آلاینده ها بوده است و هنوز پرداخت نشده و در قالب ارزش افزود مبلغ دو میلیارد تومان و مبلغ سه میلیارد تومان به حساب شهرداری ریخته شده است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*