۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » ورامين
  • شناسه : 4929
  • ۱۳ آذر ۱۳۹۳ - ۱۸:۰۶
  • 70 بازدید
  • ارسال توسط :

نشست سرمایه گذاران بخش خصوصی با شهردار جوادآباد

ورامین – ابتکارآنلاین: گروهی از سرمایه گذاران بخش خصوصی به منظور ساخت و راه اندازی مجتمع پارکی، تفریحی و جنگلکاری شهرداری جوادآباد با شهردار این شهر دیدار کردند. به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – گروهی از سرمایه گذاران بخش خصوصی به منظور ساخت و راه اندازی مجتمع پارکی، تفریحی و جنگلکاری شهرداری جوادآباد در محل سالن […]

ورامین – ابتکارآنلاین: گروهی از سرمایه گذاران بخش خصوصی به منظور ساخت و راه اندازی مجتمع پارکی، تفریحی و جنگلکاری شهرداری جوادآباد با شهردار این شهر دیدار کردند.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – گروهی از سرمایه گذاران بخش خصوصی به منظور ساخت و راه اندازی مجتمع پارکی، تفریحی و جنگلکاری شهرداری جوادآباد در محل سالن کنفرانس شهرداری حضور پیدا کرده و طرح توجیهی ساخت مجتمع مذکور را در پنج فاز به مهدی کچویی شهردار و حمزه کچویی رئیس شورای اسلامی شهر جوادآباد توضیح داده و گزارش این طرح را ارائه نمودند.

شهردار جوادآباد در این نشست، ضمن استقبال از طرح فوق گفت: شهرداری برای سرمایه گذارانی که در شهر جوادآباد سرمایه گذاری می کنند کمک های اداری و ماشین آلات مورد نیاز را فراهم خواهد کرد.

مهدی کچویی افزود: همچنین شهرداری جوادآباد برای صدور مجوزهای قانونی همکاری های لازم را با سرمایه گذاران به عمل خواهد آورد .

IMG_7695

گفتنی است، مجموعه پارک خاکی تفریحی جواد آباد در ۱۳۰ هکتار از اراضی اداره کل منابع طبیعی استان تهران است که در اختیار شهرداری جوادآباد قرار گرفته و به عنوان “ایران مینیاتور” نیز شناخته خواهد شد.

لازم به ذکر است، طرح “ایران مینیاتور”، طرحی شبیه به نقشه ایران و با خصوصیات طبیعی و اقلیمی هر استان می باشد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*