۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » پاكدشت » عناوین اصلی
  • شناسه : 8695
  • ۰۲ تیر ۱۳۹۴ - ۱۵:۲۹
  • 212 بازدید
  • ارسال توسط :

نشست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان پاکدشت با حضور قاسمی فرزاد

پاکدشت – ابتکار ورامین: نشست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان پاکدشت با موضوع بررسی آخرین وضعیت آمادگی دستگاه ها و ادارات برای برگزاری برنامه های هفته جهانی مبارزه با مواد مخدر شهرستان پاکدشت با حضور مهندس قاسمی فرزاد برگزار شد. به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری پاکدشت- نشست شورای […]

پاکدشت – ابتکار ورامین: نشست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان پاکدشت با موضوع بررسی آخرین وضعیت آمادگی دستگاه ها و ادارات برای برگزاری برنامه های هفته جهانی مبارزه با مواد مخدر شهرستان پاکدشت با حضور مهندس قاسمی فرزاد برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری پاکدشت- نشست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان پاکدشت با موضوع بررسی آخرین وضعیت آمادگی دستگاه ها و ادارات برای برگزاری برنامه های هفته جهانی مبارزه با مواد مخدر شهرستان پاکدشت و بررسی وضعیت آخرین اقدامات صورت گرفته در قبال کمپ های غیر مجاز با حضور مهندس قاسمی فرزاد برگزارشد .

مهندس قاسمی فرزاد در این جلسه با بیان اینکه هفته جهانی مبارزه با مواد مخدر باید همیشه ایام مورد توجه باشد گفت:برنامه های هفته مبارزه با مواد مخدر باید پرمحتوا و پرنگ تر از ایام دیگر باشد .

مهندس قاسمی فرزاد ادامه داد :فعالیت های خوبی در سطح شهرستان در هفته مبارزه با مواد مخدر برنامه ریزی شده و این برنامه ها به دبیرخانه شورای هماهنگی مواد مخدر استان،منعکس و مورد توجه قرار گرفته است.

وی در ادامه از برگزاری همایش آموزشی با حضوریکی از مشاورین ستاد مبارزه با مواد مخدر خبر داد و گفت: این فرصت خوبی برای مخاطبان و مدعوین در این همایش است.

نماینده عالی دولت در شهرستان در پایان نیز از حضور NGO ها و تشکل های مردم نهاد برای پیشگیری از سوء مصرف مواد مخدر حمایت کرد و گفت:تنها حضور ادارات و نهاد ها برای مقابله با این بلای خانمان سوز کافی نیست و باید مردم نیز در قالب تشکل ها و NGO ها کمک کنندتا تاثیرگذاری برنامه ها بیشتر شود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*