۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » پيشوا » عناوین اصلی
  • شناسه : 4393
  • ۰۵ آبان ۱۳۹۳ - ۱۱:۲۷
  • 132 بازدید
  • ارسال توسط :

ملکوتی‌خواه: بانوان در تحکیم بنیان خانواده نقش مهمی ایفا می‌کنند

پیشوا- ابتکارآنلاین: عباس ملکوتی‌خواه در نشستی با کارگروه بانوان و خانواده شهرستان، به لزوم احیای فرهنگ اصیل و با ارزش ایرانی در بین خانواده‌ها  پرداخت و اظهار داشت: با توجه به نقش مهم و کلیدی بانوان در تحکیم بنیان خانواده، باید به خانواده و ارزش‌های اجتماعی به‌منظور احیای فرهنگ اصیل ایرانی در بین خانواده‌ها توجه […]

پیشوا- ابتکارآنلاین: عباس ملکوتی‌خواه در نشستی با کارگروه بانوان و خانواده شهرستان، به لزوم احیای فرهنگ اصیل و با ارزش ایرانی در بین خانواده‌ها  پرداخت و اظهار داشت: با توجه به نقش مهم و کلیدی بانوان در تحکیم بنیان خانواده، باید به خانواده و ارزش‌های اجتماعی به‌منظور احیای فرهنگ اصیل ایرانی در بین خانواده‌ها توجه بیشتری معطوف شود.

وی ادامه داد: امروزه عفاف و حجاب و خانواده و ارزش‌های آن در ایران اسلامی با هجمه‌های فرهنگی دشمن از طرق مختلف نظیر ماهواره و فضاهای مجازی و اینترنتی مواجه شده است که باید با اندیشیدن راهکارهای اجرائی مناسب، با این هجمه‌ها مقابله کرد.

فرماندار شهرستان پیشوا اضافه کرد: زمانی خانواده و اجتماع از نشاط اجتماعی برخوردار می‌شود که وفاق، همدلی و همبستگی، تعلق و تعاملات اجتماعی در حد مطلوب باشد و رضایت از زندگی و سلامت روح و روان افزایش پیدا کند که در نتیجه آن آسیب‌های اجتماعی کاهش و انگیزه کار و تلاش افزایش می‌یابد.

وی با بیان اینکه زنان بایستی در جامعه حضور فعال داشته باشند، عنوان کرد: در دولت تدبیر و امید به حضور مستمر بانوان در اجتماع تاکید شده است. زنان باید ضمن حفظ کانون گرم خانواده خویش و همچنین رعایت شئونات و ارزش‌های اسلامی در فعالیت‌ها و عرصه‌های اجتماعی، فرهنگی، ورزشی و اقتصادی ورود پیدا کنند.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*