۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » عناوین اصلی » ورامين
  • شناسه : 2438
  • ۱۱ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۲:۰۹
  • 172 بازدید
  • ارسال توسط :

نشست مدیران مرکز مدیریت بحران و پدافند غیرعامل آبفای استان تهران

ورامین – رامین نیوز: جلسه ماهیانه مدیران مرکز مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران در خرداد ماه سال جاری به میزبانی آبفای جنوب شرقی برگزار شد. به گزارش خبرنگار رامین نیوز – این نشست با حضور قائم مقام مدیرعامل و کارشناسان آبفای استان تهران در ستاد مدیریت بحران و مدیران […]

ورامین – رامین نیوز: جلسه ماهیانه مدیران مرکز مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران در خرداد ماه سال جاری به میزبانی آبفای جنوب شرقی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز – این نشست با حضور قائم مقام مدیرعامل و کارشناسان آبفای استان تهران در ستاد مدیریت بحران و مدیران دفاتر شرکت های تابعه در این بخش تشکیل گردید.

در ابتدای این جلسه معاون مهندسی و توسعه شرکت میزبان طی سخنانی، مطالبی را در خصوص گزارش عملکرد شرکت آبفای جنوب شرقی در حوزه مدیریت بحران و پدافند غیرعامل و مشکلات ناشی از کاهش ذخائر آب های زیرزمینی، را ارائه نمود.

قائم مقام مدیرعامل آبفای استان تهران در ستاد مدیریت بحران و پدافند غیرعامل با ابراز رضایت از عملکرد شرکت آبفای جنوب شرقی، اظهار داشت: لازمه آمادگی در زمان بروز حوادث وبحران، شناخت و آگاهی از راهکارهای مقابله با آن است و در همین راستا باید آموزش علوم و تکنیک های مدیریت بحران و پدافند غیر عامل مورد توجه قرار بگیرد.

مهندس محمدرضا احمد نسب با اشاره به این که در اجرای پروژه های عمرانی و آبرسانی باید زیر ساخت های مناسب را جهت اجرایی نمودن مقوله پدافند غیرعامل را در نظر داشت، افزود: با این اقدام در واقع یک نوع پیش بینی جهت مقابله با حوادث و بحران انجام دادیم.

در پایان این نشست مدیران مرکز مدیریت بحران و پدافند غیر عامل شرکت های زیر مجموعه آبفای استان نیز نظرات و پیشنهاداتی را در زمینه کاری خودشان بیان نمودند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*