۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » پاكدشت » تهران » عناوین اصلی
  • شناسه : 28349
  • ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۰
  • 294 بازدید
  • ارسال توسط :
نصب سازه تابلو شهدای مدافع حرم پاکدشت در میدان پارچین
نصب سازه تابلو شهدای مدافع حرم پاکدشت در میدان پارچین

نصب سازه تابلو شهدای مدافع حرم پاکدشت در میدان پارچین

پاکدشت – آبرومند: شهردار پاکدشت از نصب سازه تابلوی شهدای مدافع حرم شهرستان پاکدشت در میدان پارچین خبر داد و گفت: طبق فرموده مقام معظم رهبری امروز زنده نگه داشتن یاد شهدا، کمتر از شهادت نیست. به گزارش خبرنگار ما – داریوش پازوکی شهردار پاکدشت در جمع خبرنگاران اظهار داشت: شبیخون فرهنگی مشکلی است که […]

پاکدشت – آبرومند: شهردار پاکدشت از نصب سازه تابلوی شهدای مدافع حرم شهرستان پاکدشت در میدان پارچین خبر داد و گفت: طبق فرموده مقام معظم رهبری امروز زنده نگه داشتن یاد شهدا، کمتر از شهادت نیست.

به گزارش خبرنگار ما – داریوش پازوکی شهردار پاکدشت در جمع خبرنگاران اظهار داشت: شبیخون فرهنگی مشکلی است که بیشتر از مسائل اقتصادی، جامعه ی ما را درگیر نموده است این شبیخون فرهنگی تمام ابعاد زندگی ایرانیان را بدون هیچ دخالت نظامی تحت شعاع قرار داده است و برای مقابله با این شبیخون نیاز به ایده سازی و نوآوری های فرهنگی است برخی نوآوری های فرهنگی می تواند تاثیرات عمیقی در جامعه به خصوص نسل جوان به جا بگذارد که می توان برای نمونه به همین اقدام شهرداری اشاره داشت.

وی در ادامه مزایای نصب عکس شهدا بر روی تابلو رو اینچنین برشمرد و گفت: با تفکر در فرمایشات رهبری در خصوص زنده نگه داشتن یاد شهداء باید بگویم با نصب این سازه برای زنده کردن یاد و خاطره ی قهرمانان امروزمان و یادآوری مجدد شخصیت هایی که برای وطن، جان فدا کردند؛ می توان بسیاری از فضایل فراموش شده اخلاقی را در ضمیر ناخودآگاه شهروندان بالاخص جوانان که هدف اصلی این تهاجم هستند زنده گرداند.

پازوکی در ادامه افزود: در آینده ای نزدیک شاهد نصب تصاویر شهدای معزز مدافع حرم شهرستان پاکدشت بر روی سازه مذکور خواهیم بود.

وی در ادامه خاطر نشان ساخت: انجام چنین کارهایی ( نصب تابلوی تمثال شهدا در میدان پارچین ) موجی از رضایتمندی و خرسندی اقشار مذهبی شهر پاکدشت بویژه خانواده معزز شهدا را در پی دارد و بسیار جالب است که عکس شهیدی که سال ها در این شهر زیسته به ناگاه در جلوی چشمان هم محلی های خود ظاهر می شود و هر طلوع و غروب پیامش را به شهروندان شهر گل و گیاه منتقل می کند و تاثیر بسیار زیادی از نظر معنوی و روانی بر روی ببینده و مخاطب می گذارد.

پازوکی در خاتمه گفت: اینجا شهر گل و گیاه است، شهری که پایتخت گل ایران شناخته می شود اما شهدای ما کاری کردند که به شهر شهید پرور پاکدشت بیش از گذشته افتخار نمائیم و به خود برای داشتن جوانان رشید و از جان گذشته مدافع حرم ببالیم.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*