۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » فرهنگی » قرچك
  • شناسه : 7787
  • ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۰:۳۶
  • 138 بازدید
  • ارسال توسط :

نقش بانوان در ارتقای سطح فرهنگ شهروندی بسیار مهم است

قرچک – ابتکار ورامین: نایب مرادی عضو شورای اسلامی شهر گفت: نقش بانوان در ارتقای سطح فرهنگ شهروندی و به‌کارگیری مهارت‌های زندگی در خانواده‌ها بسیار مهم است و در این راستا باید تمام ارگان‌ها از ظرفیت بانوان برای پیشبرد برنامه‌های فرهنگی استفاده کنند. به گزارش خبرنگار ما به نقل از قرچک آنلاین- نایب مرادی عضو […]

قرچک – ابتکار ورامین: نایب مرادی عضو شورای اسلامی شهر گفت: نقش بانوان در ارتقای سطح فرهنگ شهروندی و به‌کارگیری مهارت‌های زندگی در خانواده‌ها بسیار مهم است و در این راستا باید تمام ارگان‌ها از ظرفیت بانوان برای پیشبرد برنامه‌های فرهنگی استفاده کنند.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از قرچک آنلاین- نایب مرادی عضو شورای اسلامی شهر قرچک در جمع خبرنگاران در ارتباط با تشکیل کمیته‌های مشاوره‌ای در شورای شهر قرچک اظهار داشت: بانوان به عنوان بخش مهم و گسترده از جامعه، تاثیر زیادی در پیشبرد اهداف کشور دارند. از این رو کمیته بانوان با هدف ساماندهی فعالیت بانوان، پرداختن به آسیب ها و چالش های پیش رو این قشر و حمایت مادی و معنوی از زنان بدسرپرست یا سرپرست خانوار در شوراهای اسلامی شهر قرچک تشکیل می شود.

وی گفت: قطعا استفاده از نظرات همه مردم و به‌ویژه نخبگان، فعالان فرهنگی، ورزشی و اجتماعی شهرستان برای کمک به اعضای شوراو حل مشکلات شهر بسیار مفید است.

عضو شورای اسلامی شهر قرچک در ارتباط با تشکیل کمیته بانوان شورای شهر قرچک گفت: نقش بانوان در ارتقای سطح فرهنگ شهروندی و به‌کارگیری مهارت‌های زندگی در خانواده‌ها بسیار مهم است و در این راستا باید تمام ارگان‌ها از ظرفیت بانوان برای پیشبرد برنامه‌های فرهنگی استفاده کنند.

وی تاکید کرد: امروزه بیشترین هجمه دشمنان بر روی کانون خانواده و بانوان کشور است و قطعا آسیب‌های فرهنگی بیشتری نیز در این حوزه رخ می‌دهد که برای مقابله با این موضوع استفاده از صاحب نظران و کارشناسان فعال بانوان بسیار موثر است.

وی با بیان این نکته که کمیته بانوان می تواند مکانی برای گردهم آیی بانوان و شناخت ظرفیت و پتانسیل های آنها باشد، افزود: این کمیته فضایی مانند اتاق فکر برای ارائه ایده های مناسب در جهت رفع مشکلات، آسیب ها و چالش هایی که بانوان با آن روبه رو هستند نیز به شمار می رود.

عضو شورای شهر قرچک افزود: سالیان گذشته برای همفکری و استفاده از نظرات بانوان در مدیریت شهری و برنامه‌های مختلف کمیته بانوان شورای شهر تشکیل شده بود که این کمیته موقتا بنا به دلایلی تعطیل شده بود که اخیرا احیای این کمیته در دستور کار اعضای شورای شهر قرار گرفته است.

مرادی با بیان اینکه تشکیل کمیته بانوان و امور خانواده شورای اسلامی شهر قرچک ضرورتی انکارناپذیر است، تاکید کرد: این کمیته در قالب مشاوران شورای شهر تشکیل می‌شود و در نظر داریم از بانوان فعال سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و مذهبی شهرستان استفاده کنیم تا ضمن استفاده از نظرات این افراد معضلات فرهنگی و شهری ویژه بانوان را نیز شناسایی کنیم.

مرادی در ارتباط با تشکیل کمیته‌های دیگر در شورای شهر قرچک گفت: در نظر داریم کمیته‌های فرهنگی ـ اجتماعی نیز با حضور فعالان فرهنگی و اجتماعی برای کمک به شورای شهر و شهر داری قرچک تشکیل دهیم.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*