۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » عناوین اصلی » ورامين » ورزشی
  • شناسه : 3744
  • ۰۸ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۹:۳۴
  • 144 بازدید
  • ارسال توسط :

نقوی حسینی: پتانسیل بالای ورزش در ورامین/ رشد ورزش در دیار ۱۵ خرداد مایه مباهات است

ورامین – ابتکارآنلاین: سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به پتانسیل های بالای ورزشی در شهرستان ورامین گفت: رشد ورزش در دیار ۱۵ خرداد مایه مباهات است. به گزارش خبرنگار مهر، سید حسین نقوی حسینی در دیدار با جمعی از ورزشکاران رشته های انفرادی شهرستان ورامین با اشاره به […]

ورامین – ابتکارآنلاین: سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به پتانسیل های بالای ورزشی در شهرستان ورامین گفت: رشد ورزش در دیار ۱۵ خرداد مایه مباهات است.

به گزارش خبرنگار مهر، سید حسین نقوی حسینی در دیدار با جمعی از ورزشکاران رشته های انفرادی شهرستان ورامین با اشاره به علاقه مندی جوانان و نوجوانان به امر ورزش اظهار داشت: امروز خوشبختانه بسیاری از جوانان و نوجوانان کشور با حضور در باشگاه های ورزشی به ورزش می پردازند.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی افزود: با تلاش های صورت گرفته، ورزش در دورافتاده ترین روستاها و مناطق کشور نیز دارای علاقه مند بوده و برخی از قهرمانان ورزشی از همین مناطق برای ایران اسلامی افتخار آفرینی کردند.

وی ادامه داد: بر اساس نظر نخبگان و کارشناسان، اکنون ورزش از بسیاری از معضلات و ناهنجاری ها جلوگیری خواهد کرد به همین خاطر هرچه در این زمینه سرمایه گذاری شود قطعا در بهبود وضعیت اجتماعی و فرهنگی جامعه تأثیرگذار خواهد بود.

نقوی حسینی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به پتانسیل ها و ظرفیت های موجود در ورزش شهرستان ورامین اضافه کرد: ورزش ورامین از دیرباز در رشته های مختلف ورزشی حرف های زیادی برای گفتن داشته و قهرمانان برجسته ای را به کشور معرفی کرده است.

نماینده مردم ورامین، قرچک و پیشوا در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: حضور رشته های والیبال، تکواندو، فوتسال و برخی رشته های دیگر در لیگ برتر و قهرمانی جهان، آسیا و کشور توسط ورزشکاران ورامینی نشان دهنده پتانسیل و ظرفیت های ورزشی در دیار ۱۵ خرداد است.

وی متذکر شد: خوشحالم که ظرف یک سال گذشته ورزش ورامین ارتقا خوبی یافته و در اکثر مسابقات ورزشی، حضور ورزشکاران ورامین با کسب مقام همراه بوده است که باید با برنامه ریزی ویژه این موفقیت ها به صورت مستمر ادامه پیدا کند.

 

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*