۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » عناوین اصلی » فرهنگی
  • شناسه : 3057
  • ۲۹ تیر ۱۳۹۳ - ۱۲:۰۲
  • 259 بازدید
  • ارسال توسط :

نمایشگاه شهر بندگی منطقه ۲۰ تا پایان ماه رمضان تمدید شد

ری – ابتکارآنلاین: نمایشگاه شهر بندگی منطقه ۲۰ که در قالب پردیس های قرآنی، فرهنگی، ورزشی و کارآفرینی از ابتدای ماه رمضان تاکنون پذیرای ۱۹۰ هزار شهروند بوده است تا پایان این ماه مبارک تمدید شد. به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – برومند نامداری معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۲۰ به استقبال ۱۹۰ هزار شهروند، […]

ری – ابتکارآنلاین: نمایشگاه شهر بندگی منطقه ۲۰ که در قالب پردیس های قرآنی، فرهنگی، ورزشی و کارآفرینی از ابتدای ماه رمضان تاکنون پذیرای ۱۹۰ هزار شهروند بوده است تا پایان این ماه مبارک تمدید شد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – برومند نامداری معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۲۰ به استقبال ۱۹۰ هزار شهروند، از نمایشگاه شهر بندگی این منطقه که از ابتدای ماه مبارک رمضان در بوستان ولیعصر(عج) دایر شده است، اشاره کرد و گفت: این نمایشگاه با ۱۵۰ غرفه، خدمات رایگان قرآنی، مذهبی، فرهنگی، ورزشی، هنری و تفریحی به شهروندان ارائه می کند که مدت آن تا پایان ماه مبارک رمضان تمدید شد.

نامداری با اشاره به اینکه روحانیون و مبلغان مذهبی حاضر در نمایشگاه حضور جوانان و نوجوانان را تحسین برانگیز خواندند، افزود: آشنایی قشر جوان با آموزه های دینی و ترویج سبک زندگی اسلامی از مهمترین اهداف این نمایشگاه است که اذعان مشاوران مذهبی فعال در غرفه ها، مبین تحقق این اهداف است.

وی کتابت قرآن کریم به دست خوشنویسان، قصه گویی قرآنی ویژه کودکان، مشاوره های مذهبی و برپایی جلسه های پرسش و پاسخ روحانیون و جوانان به منظور رفع شبهات دینی را از بخش های مختلف پردیس قرآنی نمایشگاه شهر بندگی معرفی کرد.

این مسئول عرضه محصولات تولیدی بانوان سرپرست خانوار کارآفرین را از دیگر بخش های این نمایشگاه عنوان کرد و اظهار داشت: اجرای مسابقه های ورزشی و تفریحات سالم، پایش سلامت شهروندان روزه دار، معرفی توانمندی های سراهای محله در گذر محلات و اجرای برنامه های متنوع هنری از دیگر فعالیت های نمایشگاه شهر بندگی است که به شهروندان خدمات ارائه می کند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*