۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 5607
  • ۰۹ بهمن ۱۳۹۳ - ۲۱:۴۲
  • 127 بازدید
  • ارسال توسط :

نمایش شکوه ورزش پاکدشت در طلیعه فجر جشنواره فرهنگی ورزشی فجر ۹۳ پاکدشت آغاز شد

پاکدشت – ابتکار ورامین: سومین جشنواره فرهنگی ورزشی فجر ۹۳ شهرستان پاکدشت در میان شور و اشتیاق ورزشکاران و ورزش‌دوستان و هیئت‌های ورزشی شهرستان برگزار شد تا با رژه تیم‌های ورزشی در مقابل مسئولان ارشد شهرستان پاکدشت زنگ آغاز رقابت جام فجر در رشته‌های مختلف به صدا دربیاید. به گزارش خبرگزاری فارس از جنوب استان […]

پاکدشت – ابتکار ورامین: سومین جشنواره فرهنگی ورزشی فجر ۹۳ شهرستان پاکدشت در میان شور و اشتیاق ورزشکاران و ورزش‌دوستان و هیئت‌های ورزشی شهرستان برگزار شد تا با رژه تیم‌های ورزشی در مقابل مسئولان ارشد شهرستان پاکدشت زنگ آغاز رقابت جام فجر در رشته‌های مختلف به صدا دربیاید.

به گزارش خبرگزاری فارس از جنوب استان تهران،در این روز به یادماندنی بیش از ۴۸۰ نفر از ورزشکاران رشته‌های مختلف با لبا‌س‌های ورزشی متحدالشکل در میان سیل تشویق صدها نفر از ورزش‌دوستان رژه برگزار کردند و آمادگی خود برای حضور در رقابت‌های نفس‌گیر دهه فجر به نمایش گذاشتند.

در این جشنواره که با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران همراه بود ضمن تقدیر از بیش از ۱۸ نفر از ورزشکاران مدال‌آور پاکدشت در مسابقات جهانی و آسیایی، از خانواده شهدای ورزشکار نیز تقدیر شد.

در کنار جمعیت صدها نفری ورزشکاران، مسئولان ارشد شهرستان نیز حضور داشتند تا نمایش اقتدار ورزش پاکدشت را تکمیل کرده باشند.

محمدحسین نژادفلاح در مراسم آغاز جشنواره فرهنگی ورزشی فجر ۹۳ پاکدشت، با برشمردن ظرفیت‌های مثبت برگزاری جام فجر در شهرستان‌های استان تهران اظهار داشت: ایجاد بستری مناسب برای معرفی برترین‌های رشته‌های مختلف ورزشی در جام فجر موجب شناسایی نخبگان ورزشی استان تهران خواهد شد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران گفت: امسال بیشتر مسابقات در رده سنی نوجوانان برگزار می‌شود تا سرمایه‌های ورزش استان در قالب این جشنواره شناسایی شوند.

وی به سرانه اندک ورزش استان اشاره کرد و ادامه داد: با این حال تهران به لحاظ مدال‌آوری و قهرمان‌پروری استان نخست کشور است و همین امر وظیفه مسئولان در استفاده از این پتانسیل ارزشمند را بیشتر می‌کند.

فرماندار شهرستان پاکدشت نیز در جشنواره طلیعه دهه فجر و تقارن این جشنواره با آن را نشان‌دهنده پایبندی ورزشکاران به آرمان‌های انقلاب و امام راحل دانست و گفت: مهم‌ترین دستاورد انقلاب اسلامی ظهور استعدادهای مختلف جوانان در رشته‌های مختلف علمی و فرهنگی و ورزشی است که علیرغم تنگناهایی که دشمن در برابر کشور قرار می‌دهد با اتکا به توانایی آنان و تحت ولایت هوشمندانه مقام معظم رهبری در تعالی کشور در میادین مختلف درخشان ظاهر می‌شوند.

علیرضا قاسمی‌فرزاد اجرای جشنواره فجر را در معرفی قابلیت‌های ورزشی شهرستان موثر دانست و ابراز امیدواری کرد همان‌گونه که این جشنواره با قدرت آغاز شد با نظم، انضباط، روحیه پهلوانی و جوانمردی در کنار توجه به رقابت ورزشی به کار خود پایان بخشد.

نماینده مردم شهرستان پاکدشت در مجلس در این مراسم خبر خوشی به ورزش‌دوستان داد و آن افتتاح ورزشگاه کارگران با حضور وزیر کار و رفاه اجتماعی در دهه فجر بود.

فرهاد بشیری با اشاره به اینکه یکی از لازمه‌های توسعه ورزش توجه به زیرساخت‌های ورزشی است، گفت: استادیوم پنج هزار نفری پاکدشت جزو مهم‌ترین پروژه‌هایی است که تلاش برای تخصیص اعتبار و تکمیل آن جزو اولویت‌های مسئولان است.

بشیری به ورزشکاران نخبه پاکدشت که در رشته‌های مختلف در جهان و آسیا افتخار آفرین شده‌اند اشاره کرد و افزود: این جوانان جزو سرمایه‌های شهرستان هستند که امیدواریم با برگزاری چنین جشنواره‌هایی به تعداد آنان افزوده شود.

نماینده مردم شهرستان پاکدشت در مجلس دهه فجر را یادآور رشادت‌ها و ایثار کسانی دانست که با بذل جان خود و از خودگذشتگی دستاورد بزرگی به نام انقلاب اسلامی را برای جوانان امروز به یادگار گذاشته‌اند.

وی به نامه مقام معظم رهبری به جوانان اروپا و آمریکای شمالی اشاره کرد و این اقدام هوشمندانه ایشان را نشان دهنده نقش موثر جوانان در تعالی یک جامعه دانست و از جوانان پاکدشت خواست نه تنها در بعد ورزش بلکه در تمام وجوه فرهنگی و اجتماعی با نشاط و پرتلاش ظاهر شوند.

به گزارش فارس، پایان بخش افتتاحیه این جشنواره تجلیل از نام‌آوران ورزش پاکدشت در سال ۹۳ بود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*