۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » دماوند » عناوین اصلی
  • شناسه : 3782
  • ۱۲ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۰:۰۱
  • 305 بازدید
  • ارسال توسط :

نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس خواستار شد رفع مشکلات تونل امام‌زاده هاشم (ع) دماوند و محور کیلان ـ ایوانکی

دماوند- ابتکارآنلاین: نماینده مردم شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: برطرف کردن مشکلات تونل امام‌زاده هاشم (ع) و محور کیلان ـ ایوانکی برای توسعه راه‌ها بسیار مهم است و این پروژه‌‌ها باید هر چه زودتر تکمیل شود.  حمیدرضا مشهدی‌عباسی در نشست بررسی مشکلات محورهای مواصلاتی گرمسار به دماوند و فیروزکوه به سیمین‏دشت […]

دماوند- ابتکارآنلاین: نماینده مردم شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: برطرف کردن مشکلات تونل امام‌زاده هاشم (ع) و محور کیلان ـ ایوانکی برای توسعه راه‌ها بسیار مهم است و این پروژه‌‌ها باید هر چه زودتر تکمیل شود.

 حمیدرضا مشهدی‌عباسی در نشست بررسی مشکلات محورهای مواصلاتی گرمسار به دماوند و فیروزکوه به سیمین‏دشت که با حضور مسئولان استان‏های تهران و سمنان در فرمانداری شهرستان دماوند برگزار شد، اظهار کرد: بعد از راه‌اندازی تونل امام‌زاده هاشم (ع)، بار ترافیکی از طرف شهر آبسرد بیشتر شد و بسیاری از مردم برای رسیدن به جنوب تهران از محور کیلان ـ ایوانکی تردد می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه از سمت تهران به پردیس و در فازهای ۱۱ و هشت، برج‌هایی در حال احداث و برخی واحدهای مسکونی ساخته شده است، افزود: سال گذشته مکاتباتی با وزیر راه و شهرسازی داشتیم که اگر برای این موضوع فکری نشود، این بزرگراه خیابانی برای ساکنان آنجا می‌شود.

نماینده مردم شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: به تبع این موضوع در پردیس، ما شاهد بار ترافیکی سنگین‌ به سمت شمال کشور و دماوند و فیروزکوه می‌شویم و در این زمینه نامه‌ای با امضای نمایندگان مجلس به وزیر راه و شهرسازی برای ایجاد تمهیدات ویژه ارسال کردیم.

مشهدی‌عباسی با اشاره به اهمیت محور کیلان ـ ایوانکی و حضور غلامرضا کاتب نماینده مردم گرمسار و عضو کمیسیون بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: قطعا حضور کاتب به عنوان عضو کمیسیون بودجه مجلس در این نشست بسیار تأثیرگذار است و می‌تواند کمکی به مدیران استانی برای رفع مشکلات باشد.

وی ‌اضافه کرد: برطرف کردن مشکلات تونل امام‌زاده هاشم (ع) و محور کیلان ـ ایوانکی برای پیشرفت و توسعه راه‌های شهرستان دماوند بسیار مهم است و هرچه زودتر باید نسبت به تکمیل این پروژه‌‌ها اقدام شود.


برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*