۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » از نگاه رسانه ها » عناوین اصلی » ورامين
  • شناسه : 4760
  • ۲۹ آبان ۱۳۹۳ - ۱۲:۴۱
  • 306 بازدید
  • ارسال توسط :

مترو ورامین و حومه با سرعت در حال اجراست/ حداقل ۳ سال زمان برای تکمیل پروژه نیاز است

نماینده مردم ورامین در مجلس با بیان اینکه پروژه مترو تهران – ورامین ، قرچک و پیشوا با سرعت و توان اجرا خواهد شد، گفت: حداقل ۳ سال نیاز داریم تا این پروژه تکمیل شود. سیدحسین نقوی حسینی، نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری فارس، در خصوص آخرین وضعیت […]

نماینده مردم ورامین در مجلس با بیان اینکه پروژه مترو تهران – ورامین ، قرچک و پیشوا با سرعت و توان اجرا خواهد شد، گفت: حداقل ۳ سال نیاز داریم تا این پروژه تکمیل شود.

سیدحسین نقوی حسینی، نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری فارس، در خصوص آخرین وضعیت مترو ورامین اظهارداشت: مترو ورامین با سرعت و قدرت انجام می‌شود و توسط شرکت مترو تهران و حومه انجام خواهد شد.

 

وی ادامه داد: همین الان با قدرت در حال انجام کار هستند و پل امام رضا (ع) را نیز یک هفته‌ای است که در حال ساخت آن بوده و ایستگاه‌های قرچک و پیشوا نیز در حال ساخت بوده و زیرساخت‌های بین‌راهی نیز در حال ساخت است.

 

نقوی افزود: از قول بنده اعلام کنید پروژه متروی تهران – ورامین، قرچک و پیشوا با همه سرعت و توان اجرا خواهد شد.

 

نماینده مردم ورامین درمجلس شورای اسلامی  در خصوص زمان بهره‌برداری از مترو خاطرنشان کرد: این پروژه، پروژه سنگینی است؛ برای نمونه مترو کرج ۲۰ سال طول کشید تا به بهره‌برداری رسید.

 

وی با بیان اینکه باید ۷۰ پل از پیشوا تا تهران ایجاد شود، گفت: پل امام رضا (ع) یکی از پل‌هایی است که مردم می‌بینند و باید پل‌هایی از محمدآباد، قلعه سین و در ادامه تا ده‌خیر شهرری ایجاد شود و ۱۰۰۰ هزار میلیارد تومان اعتبار برای این پروژه نیاز است.

 

نقوی تصریح کرد: این پروژه کار بسیار سنگینی است و حداقل زمانی که می‌شود برای تکمیل مترو پیش‌بینی کرد، چهار سال است؛ یعنی اگر ما تحریم نشویم و مشکل کمبود اعتبار اتفاق نیفتد و موانع بوجود نیاید حداقل چهار سال زمان می‌برد که این پروژه تکمیل شود یکسال آن را پشت سر گذاشتیم و حداقل سه سال دیگر زمان برای تکمیل مترو نیاز دارد.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*